[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic

@ Raven Captain:

Hey, hey, hey, stay out of my shed!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Panowie, wy się kłócicie a już niedługo nowy odcinek.



Tak, wiem obrazek mówi coś innego ale trudno.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia środa, 29 lutego 2012, 21:53 napisał

Panowie, wy się kłócicie a już niedługo nowy odcinek.



Tak, wiem obrazek mówi coś innego ale trudno.

Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy Iron Will rzeczywiście jest wzorowany na Mr. Satanie z Dragon Balla? Głos chyba nawet tego samego aktora.

Po obejrzeniu odcinka Fluttershy oficjalnie zastępuje Rarity na trzecim miejscu mojej top pony listy.

BTW: WHEN FLUTTERSHY TALKS YOU STFU
Odpowiedz
Kto widział nowy odcinek? Metal Gear Sparkle był piękny i cały o Twi <3
Odpowiedz
Panikująca Pinkie po info o katastrofie jest epicka! O Fluttershy zabawiającej cerbera już nie mówię

Odpowiedz
OMG! To jest świetne. Ustawię sobie na dzwonek smsa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krag dnia niedziela, 11 marca 2012, 00:13 napisał

Panikująca Pinkie po info o katastrofie jest epicka! O Fluttershy zabawiającej cerbera już nie mówię



Najlepszy moment <3
Odpowiedz
{Installing Sweetie Bot to my heart drive}

A co by ruszyć trochę temat wrzucam kolejny kucykowy wid który znalazłem jakiś czas temu.

Odpowiedz
Seria Witchcraft rządzi. Kocham to poczucie humoru
Odpowiedz
I jak wam się podobał zerg rush na weselu? ;D
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[Serial] My Little Pony: Friendship Is Magic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...