[F2] Punkty statystyk

Ja mam pytanie jeśli chodzi o punkty siła etc.

W 1 częsci doktorek w bractwie mógł za forse zwiększyć nam umiejętności. Czy tak podobnie jest w 2 części. Ktoś nam zwiększy staty za kase czy cos?
Odpowiedz
Można znaleźć kilka Memory Modules, za pomocą których zwiększysz percepcję, charyzmę, siłę i inteligencję w bazie BoS w SF.
W NR można zdobyć lustrzanki, których wrzucenie do slotu na broń zwiększa charyzmę.
Wszstkie elementy SPECIAL można zwiększyć wybierając odpowiedni profit. Of kors jeden profit zwiększa tylko jedną cechę.

Więcej nie pamiętam .
Odpowiedz
No i git Dzieki

Tylko nie wiem co to skrot NR bo tamte sie domysliłem ale to w mysle ze sie dowiem w grze dzieki
A o zrecznosci widze ze nie napisaleś czyli u nich nie mozna?
Odpowiedz
NR - Nowe Reno/New Reno

Zręczność podniesiesz jedynie profitem, albo przez narkotyki (tylko na pewien czas). Co prawda nie jest to podwyższenie zręczności, ale możesz także wybierać profity dodające punkty akcji do wykorzystania na dowolny cel, albo na sam ruch oraz zmniejszające ich zużycie na akcje w ekwipunku. Możliwe, że o czymś zapomniałem co do tej zręczności, ale nie wydaje mi się .
Odpowiedz
No i git Hura cieszmy sie, wiem już wszystko!!

[Dodano po roku]

Widzę że ten temat jeszcze jest

No mam jeszcze jeden problem. Nigdzie nie pisze jasno jak to trzeba zrobić a chcę zdobyć dwa punkty na szcześcia w NRK podobno jest tam jakis skan czy cos ale nie iwem o co chodzi
Odpowiedz
Raczej już nikt na odpowiedź nie czeka Ale fakt jest taki skan, bodaj zeta-skan mu było.
Odpowiedz
← Fallout

Punkty statystyk - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...