Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe?

Tak myślałem, w sumie jakiś dobry start tematem typu "Zbieranie informacji do gry X" itp pomógłby zwrócić uwagę.
Odpowiedz
Ogólnie, to prace redakcyjne odbywają się w jednym, konkretnym miejscu i nie przenosimy ich na forum publiczne - jeśli jesteś chętny do tworzenia tego działu, daj znać na PM, jakoś się dogadamy
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Pytanie czysto teoretyczne: Jakie wymagania musi spełniać użytkownik aby mógł zostać moderatorem na forum?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jakaś pokaźna sumka na konta każdego z dworzan tak na dobry początek

Odpowiedz
Obserwator, nie ma chyba czegoś takiego jak wymagania, bo nie ma chyba nigdy rekrutacji na moderatorów Modowanie tutaj to głównie walka ze spamem, zamykanie, przenoszenie tematów itp, więc generalnie wiele roboty nie ma i modów jest wystarczająca ilość, żeby zdołać to wszystko ogarnąć.

Odpowiedz
@Lily i Taramelion dziękuje serdecznie za odpowiedzi.Przynajmniej mam rozjaśnione już w głowie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Hejka.

Część z Was mnie pamięta, dla części jestem tylko złym cieniem z działu redakcyjnego, a zwykli użytkownicy mogli czasami trafić na moje debilne posty.
Minęło sporo czasu od naszego ostatniego spotkania, nieprawdaż?

Trochę się zmieniło od tego czasu. Typowo: trochę podróżowałem, trochę doświadczyłem przykrych i wesołych rzeczy.
Obecnie pracuję, oraz angażuję się charytatywnie w kilka rodzajów działalności. Czasem gospodaruję jak mogę

Ale kilka osób namówiło mnie na League of Legends. Przyznam, że jak od czasów rozstanie z GameExe Team, mało grałem, ale LoL mnie wciągnął. Dlatego w mojej chorej główce urodził się plan, żeby wspomóc ponownie GE. Wspomóc tłumaczeniami, własnymi poradnikimi, newsami i tym podobnymi do tego działu.
Zrekrutowałem już funfla, co mnie wciągnął w to. Zarejestrował się właśnie na Forum.

Znając życie będzie się to początkowo odbywało na zasadzie korenspondencyjnego podsyłania materiałów i odbudowywania zaufania, ale liczę, że skoro "góra" się zmieniła, to... no cóż... kiedy pani Rokita odchodziła z PO do PIS mawiali, że IQ obu partii wzrosło...

Czekam na decyzję
Zgłaszam się. (i Prot też)
Odpowiedz
Masz coś do PiSu?

Ten funfel to ja, student i uroczy człowiek, który od niedawna zawala egzaminy i ćwiczenia namiętnie mordując na arenie napotkanych graczy.

Czym jest League of Legends? Mapą DotA ze słynnego modu Warcrafta 3 wzbogaconą o 66 (!) różnej maści championów, którymi stacza się pojedynki w trybie klasycznym (5v5, 3v3) albo tzw dominionie (capture the tower). Gra zdecydowanie wciąga i o ile jest ciężka do opanowania na początek, to z każdym meczem głód na następne starcie rośnie.

Chcielibyśmy więc stworzyć dzialik LoLa, gdzie zamieszczalibyśmy materiały, linki, poradniki i opinie oraz organizowali małą społeczność, coby pograć w zgranych drużynach.
Odpowiedz
Dobrze zrozumiałem, że chcesz tworzyć dział LoLa? Robiłem to ja i jeszcze kilka osób z redakcji, ale pomysł upadł z dwóch powodów. Pierwszy, mniej ważny, był taki, że mi brakło komputera do grania, a reszcie czasu. A drugi, kluczowy i decydujący, jest taki, że LoL zmienia się tak szybko, że każdy kolejny poradnik stawał się nieaktualny lub pół-aktualny, co sprawiało że cała praca nad działem mijała się z celem.
Także - nie dla działu o LoLu, tak dla współpracy ogólnej (z mojej strony, bo o wszystkim decyduje Wiktul i/lub kolektyw redaktorski )
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Oj, aż tak często się ten LoL nie zmienia, a mało ważne szczególiki są... mało ważne. A nawet jeśli by pojawiały się aktualizacje ze znaczącą zmianą w rozgrywce, to wtedy zadanie dla chłopaków - znaleźć, rozwiązać i wrzucić jako news do działu jak najszybciej się da

Witaj z powrotem Majareq :*
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
ja również chcę pomóc w rozwoju tego forum ale jakoś nie moge trafic na temat interesuje mnie Neverwinter Nights i Lady Aribeth
Odpowiedz
Wkrótce zbliża się premiera "The Dark Knight Returns" i z tego powodu chciałem przygotować kilka tekstów o Nietoperzu na dużym ekranie. Czy bylibyście może tym zainteresowani? Czy raczej, po wynikach ankiety, planujecie ograniczyć dział filmowy?

Moje wstepne plany obejmują:

Batman (1943) - tekst gotowy w 50%
Batman: The Movie (1966) - w planach
Batman (1989) - jw.
Batman: Returns (1992) - jw.
Batman: The Begining (2005) - jw.
The Dark Knight (2008) - jw.

Opcjonalnie:
Batman i Robin (1949)
Batman: Mask of the Phantasm (1993)
Batman: Forever (1995)
Batman& Robin (1997)

Pytanie numer dwa:
- Rozumiem, że najlepiej widziane są recenzje gier o których nikt jeszcze na serwisie nie pisał. Ale czy są jeszcze jakieś ograniczenia? Np. gdybym chciał napisać w przyszłości tekst poświęcony "Eye of the Beholder" to czy mógłby znaleźć tu miejsce, choć gra pochodzi z 1991roku?
Odpowiedz
O każdym RPG-u można napisać tekst - bez względu na to, czy to będzie kolejna już jego recenzja albo tytuł jest niesamowicie stary
Bez względu na wyniki ankiety, będziemy informować o filmach i pisać o nich recenzje. Ale tylko tych fantastycznych, więc Batman daje radę
Odpowiedz
Ja byłbym chętnie napisał recenzje o Gothicu2 NK i Neverwinter Nights+dodatki

[Dodano po 5 minutach]

Odpowiedz
Napisz - wyślij na maila lub jako PMkę do kogoś z redakcji i voila
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Witam.

Ja tak z ciekawości wpadłem zapytać, czy jest to oferta dalej aktualna ? Gdyż wydaje mi się, iż wspomaganie takiego portalu byłoby miła odskocznią od ciągłego poszukiwania pracy i zarabiania na studia ; P.

Jestem chętny na bycie redaktorem, tłumaczem lub korektorem. Tylko proszę o odpowiedź, czy portal z chęcią przyjmuje "świeżaków" po pierwszym logowaniu ; P.
Odpowiedz
← Game Exe

Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...