Centrum Oceny Avatarów

W sumie faktycznie, później przerabiałeś go od zera. A więc sprawa wyjaśniona Twoja praca dalej jest używana


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Aha! No racja w sumie to nie wypowiedziałem się o Taramelionie. NIE PODOBA MI SIĘ. Gdzie się podział tamten złośliwy staruszek?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia czwartek, 23 lutego 2012, 19:01 napisał

To przecież Lucky! Wiem, że stworki z SoSoHappy nie są może tak znane u nas jak kucyki, ale też są słodkie.


A ja myślałam, że to Togepi z Pokemonów
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Qwan dnia piątek, 24 lutego 2012, 08:11 napisał

Aha! No racja w sumie to nie wypowiedziałem się o Taramelionie. NIE PODOBA MI SIĘ. Gdzie się podział tamten złośliwy staruszek?



Siedzi na dysku i czeka na lepsze czasy.
Odpowiedz
Eni ja też tak myślałem dlatego napisałem, że nie znam się na pokemonach.
Odpowiedz
Ashgan, krag, awek! (whatever )

SKADNALITOŚĆJESTEŚZBIELSKA!!?? xD
Odpowiedz
 Eee...  Co ma znaczyć ten słowotok?
Odpowiedz
A tam, mój avatar jest zajebiaszczy! Świadczy o tym fakt, że Witkul ustawił po cichaczu tego avka na swoim gg.
Odpowiedz
Czy ja wiem - mnóstwo osób wrzuca sobie w avka jokera, nie rozumiem do końca czemu.
Odpowiedz
Bo why so serious. Mamimi za to nikt nie ma, tylko ja ;]
Odpowiedz
kami, Twój avatar psuje kompozycję z pinkie i jedną z power puff girls

Odpowiedz
Podoba mi się. Zawsze tego kurczaka lubiłem w masakrze w odcinku 'Rescue'
Odpowiedz
A mi się podoba avatar Lily. Przyjemnie się niego patrzy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A jak oceniacie mój nowy avatar? Poszedłem w minimalizm

Odpowiedz
Całkiem , całkiem Sosna. Nie jest może taki szczegółowy, ale rzuca się w oczy

[Dodano po miesiącu]

Podoba mi się nowy avatar Bielu . Jest taki oryginalny

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...