Zadajemy pytanie osobie niżej.

Zabawa ta polega na tym, że odpowiadamy na pytanie poprzednika i zadajemy następne, na które odpowiada ktoś inny itd.


A więc ja zacznę:
Co chciałbyś/chciałabyś robić w przyszłości?
Odpowiedz
Planuję studia Informatyczne, a z mniejszych planów, to chciałbym na jeden dzień zostać modem żeby cię zbanować

Co sądzisz o podnoszeniu wieku emerytalnego.

Odpowiedz
Sądzę, że gdyby politycy nie przepuszczali tylu pieniędzy na własne wygody, bezsensowne i nieprzemyślane działanie czy różne zbędne głupoty to spokojnie by ich wystarczyło i nie byłoby potrzeby aby zwiększać wiek emerytalny.


Co sądzisz o kucykach Pony?
Odpowiedz
Są mi obojętne. Nic do nich nie mam, ale wydają mi się dość ekhem oryginalnym hobbym dla dwudziestolatków w Polsce.

Czy jest warto posiadać konto na jakimś portalu społecznościowym typu Facebook czy NK?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Na nk nie. Na FB tak, ale tylko po to aby móc ,,polubiać'' różne rzeczy i mieć dostęp do tego co jest niedostępne dla niezarejestrowanych. Teraz coraz więcej stron łączy się z Facebookiem, więc posiadanie tam konta może przydać się choćby do tego... aby komentować różne rzeczy na różnych stronach np. kwejki na kwejk.pl i wiele innych. Jednak zdecydowanie nie warto na FB umieszczać prywatnych danych, ani bawić się we wstawianie swoich fotek.


Opisz dokładnie swój ideał wymarzonej dziewczyny/chłopaka.
Odpowiedz
Nie ma/nie ma. Chciałbym napisać więcej, ale po pierwsze, jestem świadomy że ludzie idealni nie istnieją (dzięki Bogu!), a po drugie, stary już jestem, a ciągle mnie nie ciągnie do związków, można nawet powiedzieć, że czuję do nich niechęć. Jedno nigdy nie będzie drugim, ale wolę zastępować związki przyjaźniami, które, moim zdaniem, są bardziej trwałe i potrafią być równie, o ile nie piękniejsze

Jakie jest Twoje podejście do tematu aborcji?
Odpowiedz
Nic do nich nie mam. Chociaż zakładając, że będę miał żonę to chyba bym jej na to nie pozwolił.

Jak sobie wyobrażasz NIE spamującego Raven Capitana? (Nie dotyczy Ravena) Odpowiedź niemożliwe itp będzie nie uznana.
Odpowiedz
Jako człowieka posiadającego fermę dzikich kurczaków z Czarnobyla i żonę aparycji Krystyny Czubównej.

Czy lubisz Megadeth?
Odpowiedz
Nijak.

Jak ci się wydaje... Jak wiele Raven ma na tym forum kont?
Odpowiedz
Ma ich 1-16 +-15.

Czemu ktoś chciałby odkopywać tak martwe i porzucone tematy?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Mo nie mają co do roboty , tylko to im zostaje i wspomnienia o Raven Captain

Co było pierwsze kruk czy kura ?
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Zaaaastanawiam się czy ci odpowiedzieć właściwie... a, czemu nie... Kruk był prawdopodobnie pierwszy (a raczej jego przodek). Kura jest ptakiem udomowionym, ba hodowlanym nawet więc była poddana setką (jeśli nie tysiącom) lat selektywnego rozwoju. Jak z psem. Więc Kruk w znanej nam formie prawdopodobnie był wcześniej niż kura w obecnie znanej formie.

Czemu ja to w ogóle piszę?
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Piszesz to bo pewnie się nudzisz a nie masz czegoś innego do roboty. Pewnie przejrzałeś swój wątek w sesji FR prowadzonego przez Wiktula i sprawdziłeś czy nie było tam odpisu czy cuś. Ewentualnie chciałeś sobie nabić post


Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Czytać książki, chować "figgina" w welchwet i choć jako ostatnie wymienione, to jednak nie ostatnie na liście - rozmawiać z pewną Laszką


Jaki jest sens życia?
Odpowiedz
42.

Dlaczego?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bo czerwony.

Czemu sesje się nie ruszają? ;(
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Bo się rozleniwiły.


(Ciekawe, czy ktoś to zna...)

Czym się różni wróbelek od?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Mięśniami między uszami.

Z jaką prędkością lecie jaskółka bez obciążenia?
Odpowiedz
Zależy czy afrykańska czy europejska.


(Tak btw. to poprawna odpowiedź na pytanie o wróbelku brzmi: "Tym, że ma jedną nóżkę bardziej".)


Jaki dźwięk wydaje upadające drzewo, gdy w pobliżu nie ma nikogo, kto mógłby ten dźwięk usłyszeć?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zadajemy pytanie osobie niżej. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...