Odezwa ludowa

Najlepszy skin na forum to był w 2005 roku. Do tej pory tęsknię za nim :<

Szkoda, że nie mam screenów bo bym wrzucił jakiś.

Odpowiedz
Był taki temat, jak nie na ogólnodostępnym forum to na Dworze. Nie wiem czy mówimy o tym samym, ale ten który był jak przyszedłem (2007), był bardzo fajny, teraz mamy taki średni, ale da się przyzwyczaić (mówię o swoim Cethin), inne mniej mi pasują. Czy jest ogólnie jakaś koncepcja dostosowania grafiki forum do tej ze strony głównej gexe? Wiem że tuż po wprowadzeniu nowego stylu nie było takich planów, wiem że to kwestia kosztów, ale sądzę że sprawa godna rozważenia.

Odpowiedz
O różnych możliwościach zmiany wyglądu strony rozmawiałem zarówno z Taramelionem, jak i z Jedi Masterem. Najprędzej w kwestii paru nowych skinów coś się pomyśli
Odpowiedz
Ja chcę abyście poszerzyli repertuar emotek, a przede wszystkim dodali emotke przedstawiająca kruka.
Odpowiedz
Przecież nie wszystkie emotki przedstawiają konkretne jednoznaczne emocje, przykład:
Odpowiedz
Po pierwsze, ktoś za Ciebie ma tej emotki szukać?
Po drugiej, i tak te emotki są prawie nieużywane.

Odpowiedz
Ja proponuję wywalić emotki wszystkie i zostawić tekstowe.

Jedyną, graficznie obsługiwaną emotką powinien być trollface

Odpowiedz
Hmm generalnie przydało by się zrobić małą inwentaryzacje emotek.
Odpowiedz
Brakuje też emotki płaczącej :crying: a wdziałem na innym forum gdzie były emoty z tego samego zestawu co tutaj taką.
Odpowiedz
A to jest temat o ogólnych zmianach na gexe, a wy rozprawiacie o dodaniu jednej emoty, swoją drogą zupełnie zbytecznej. W sumie wydaje mi się, że prawdziwa dyskusja i tak toczy się na Dworze, tutaj oczekują jak już jakiś propozycji, które tam umknęły.

Odpowiedz
Przypominam wszystkim nowym (i tym "drugiej świeżości" ) użytkownikom o istnieniu i celu tego tematu
Odpowiedz
← Game Exe

Odezwa ludowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...