Odznaczenia na forum

Złap je wszystkie!

A za prowadzenie sesji dostanę? Bo już trzecia się zbliża powolutku do końca...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Możemy poprosić (ja i Al-Mahdi) Białego Konsula jako Serenissima, czy dostaniemy dopiero jak napiszę newsa?
Odpowiedz
Cześć. Proszę.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tar, ty szczwana bestio


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ruch w tych Odznaczeniach jak na Krupówkach!

Ejjj, a ja nie zapisałem się w historii naszego portalu i forum swoimi dokonaniami?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tamciu, ty i tak masz chyba najwięcej odznaczeń na forum, więc nie rób sztucznego tłoku
Odpowiedz
Ee, chyba nie - teraz inni wiodą prym.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Kiedyś będę miał więcej artów od ciebie... A wtedy wyruszę po twoją duszę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A właśnie, może jakieś odznaczenie dla kogoś, kto strzelił co najmniej 400 artów, haha?
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie oszukasz mnie, jeszcze nie masz 400


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Tamc. - 395


Go, go Tamc.! (Swoją drogą, to chyba niepoprawnie, pisać wykrzyknik po kropce, nie? )
Odpowiedz
Wiem, wiem, że nie mam. Jednak systematycznie dorzucam cegiełkę po cegiełce i pewnie niebawem dobiję.

Dziękuję za tę Tarczę.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Mogę dostać moje odznaczenie za konkurs wiedzy?
Proszę
Odpowiedz
A ja ogólnie proszę o dokładne sprawdzenie, bo przynajmniej kilka osób nie dostało odznaczeń za konkursy wiedzy.
(Mnie akurat to nie dotyczy, bo swoje dostałem, ale jakoś tak obudziła się we mnie empatia do wszystkich poszkodowanych )
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...