Heroes of Might and Magic III

Mają już wszyscy k(u)onta na GameRanger?
Odpowiedz
Yep, właśnie się zarejestrowałem. Gadu mi padło, więc musimy inaczej dojść do porozumienia ;P
Odpowiedz
HAHAHA!!! Tokar OWNED !!!

Fajnie się grało, przypomnimy sobie, to będzie trudniej i jeszcze fajniej Kolejne zgłoszenia - dogrywamy z czasem, dawajcie. Im więcej nas będzie, tym większe i lepsze mapy można zrobić, bo takie dwumiesięczne duele są wiadomo jakie.

[Dodano po 13 godzinach]

Jacyś chętni na teraz?
Odpowiedz
Ja proponuje umówić się na jakieś większe granie jutro o tak 20:30. Co Wy na to? :>

Może ktoś się jeszcze dołączy, bo zabawa jest przednia. Program, który wynalazł Lionel jest prosty w obsłudze, a jego instalacja trwa z minutę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia sobota, 18 lutego 2012, 13:58 napisał

Ja proponuje umówić się na jakieś większe granie jutro o tak 20:30. Co Wy na to? :>


Na mnie raczej nie liczcie, bo będę się "szykował" do początku tygodnia.

Cytat

Może ktoś się jeszcze dołączy, bo zabawa jest przednia. Program, który wynalazł Lionel jest prosty w obsłudze, a jego instalacja trwa z minutę


Popatrz na wcześniejsze posty...
Odpowiedz
Ja jeśli wstanę o jakieś wczesnej godzinie (np. 12) to może zdążę z Bielem dokończyć partię. A jak nie, to jestem raczej cały dzień bardziej lub mniej dostępny do tego celu. Na 20:30 też mogę się umówić.

[Dodano po 8 godzinach]

No i co, Herosi?
Odpowiedz
Dosłownie przed kilkoma minutami skończyłem potyczkę z Witkulem i niestety przegrałem. Więc brawa dla zwycięzcy, bo to już jego drugie zwycięstwo!

Witkul 2 wygrane 0 przegranych
Bielu 0-1
Tokar 0-1

Zrewanżuję się kiedyś
Odpowiedz
No, panie i panowie, zgłaszać się Pocinamy ostro we trójkę na razie, im więcej nas tym lepiej. Na 20 ktoś się znajdzie?
Odpowiedz
Witkul może jakieś relacje z grania w tym tygodniu? W końcu jest weekend i mam więcej czasu na naparzanie. Wypadałoby skończyć partię ze wszystkimi.

[Dodano po 7 dniach]

Wiele się tutaj dzieje Może w ten weekend "ponaparzamy"?
Odpowiedz
Ja na pewno jutro odpadam, w pracy na wieczór. A w niedzielę, jak dożyję, to będę prowadził sesję lub odsypiał.
Odpowiedz
A może w ten weekend ktoś będzie chętny?
Odpowiedz
Może jutro, jak odeśpię tygodniową robotę i dzisiejszy turniej w Krośniewicach
Odpowiedz
Panowie, wypadałoby skończyć te partię, prawda? Tutaj głównie kieruję się do Lionela, z którym nie grałem ponad miesiąc. Próbowałem z Ati, ale najwidoczniej ona bardziej woli składać kwadratowe domki, niż... hasać kucykami

[Dodano po 19 godzinach]

Odpowiedz
Niedziele mam wolną, choć pewnie też od południa, bo późno dziś wracam. Łapać się będziemy jakoś na gg
Odpowiedz
Kurczę, ja myślałem, że gra kwitnie, a tutaj okazuję się, że ja to tylko rozkręcam Może coś skombinujemy na majówkę?
Odpowiedz
Właśnie pytałem Tokara, ale chwilowo go nie ma na gg.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...