Admin&Mod Log

Wyczyściłem cały temat Fallout_Maniaka na forum Użytkownicy. Strasznie smucą mnie ludzie, którzy mają się za mądrych i zabawnych, a wcale tacy nie są. Tym bardziej, że większość osób tam wypowiadających się, chyba ostatnio zbytnio obrosła w piórka i zapomniała swoje pierwsze kroki na tym forum - przydałaby się pewna rozwaga oraz wykazanie elementarnej kultury. Następnym razem polecą procenty.
Odpowiedz
Usunąłem temat o "Rafinerii" w Karczmie. To nie miejsce na informacje prasowe
Odpowiedz
Kolejny atak pedo-botów. Die! Die! Die! Die!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



[Dodano po 3 dniach]



Parę kolejnych cybernetycznych trupów. Dzięki za raporty.
Odpowiedz
Vegeta Majin ftw.
Odpowiedz
Ha, się rozumie Jak to było w sławnym "Mugenie 2" - Tema o Super Vegeta!
Odpowiedz
Spam-temat "louboutin" poleciał jak z procy...
Odpowiedz
Zauważyłem tendencję botów do podpinania się do tematów, artykułów i newsów kolegi Holdena, po raz kolejny wyławiam je stamtąd, mordując nikczemnie. Ciekawe, czy to przez bezmózgowe inklinacje do "Texas-Holdena"
Odpowiedz
Kasacja posta gościa z tematu o Qunari z DA2 w Artykułach. Ortografia.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Post gościa z tematu [Drakensang] Mroczny Las poszedł przywitać się z Lolth. Wchodzi się na forum i pyta a nie rzuca losowe pytania w losowych tematach.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Temat "Forumowe Kfiatki" w Gildii Błaznów został usunięty. Powód? Brak racji bytu, bezsensowny spam.
Odpowiedz
Amnestia 20% dla Enemira Orme. Ostatnie ostrzeżenie nadane ponad rok temu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunąłem 38 postów (!) Wybierańca, SirCaptaina i manfreta z tematu "Co wiemy o sobie". Panowie, wiem, że to zabawa forumowe, ale no bez przesady. Następny taki wybryk skończy się procentami.
Odpowiedz
Rzeczywiście trochę przesadziliśmy. Przepraszam, to się więcej nie powtórzy.
Odpowiedz
Ja tam nie podważam waszej decyzji, ale przyznam całkowicie szczerze, że nie rozumiem dlaczego te posty poleciały. Moim zdaniem z tego tematu zrobił się po prostu taki offtopic/wolny temat/luźne rozmowy czy jak kto woli, ale nie widziałem tam jakiegoś całkiem bezsensownego spamu, albo aż tak idiotycznych głupot aby zaraz to wszystko usuwać. Idąc tym tropem powinny też polecieć te posty z tematu o MyLittePony które zawierają praktycznie same obrazki, a w ostatnim czasie mnóstwo się ich tam namnożyło, a także praktycznie wszystkie zabawy offtopowe z ,,x czy y'' (to akurat nie moje ) na czele.


Btw. Trochę to dziwne, że usuwacie tematy typu ,,Forumowe Kfiatki'' (rozumiem iż może na tym konkretnym forum w tym temacie jednak nie było zbyt dużego ruchu, choć sama w sobie idea takiego wątku jest dobra i nie ma nic wspólnego ze spamem. Przeglądam też inne fora o podobnej czy zbliżonej do GameExe tematyce i na niejednym widziałem tego typu temat który miał się całkiem dobrze), podczas gdy tematy typu ,,Co dziś na obiad?'', ,,Oceń moją lampkę!'', ,,Jak dostać się do ciasta?'' ,,Jak zrobić smoka z zawleczek od piwa?''(karczma) itp siedzą sobie w najlepsze w Gildii Błaznów.



To się nazywa spam/głupi temat:

Cytat

Tak mnie natchnęło (machnęło) na głupi temat, ale zarazem niezwykle istotny. Siedzę sam w domu, więc nie moge liczyć na pomoc a jestem głodny. Zjadłem wszystkie słodycze i wszystko co da się zjeść bez przygotowania (wyłączając mąkę i parę rzeczy - nie pytajcie nawet). Co więc zrobić dziś na obiad?
Doradźcie!

Skoro tego typu tematy przechodzą (dziwie się, że jakiś wredny moderator nie usunął tego do razu) to ciekawe co by było gdyby więcej userów zaczęło masowo zakładać pierdołowate tematy w stylu ,,Kupiłem nową lampke/biurko/komputer/klawiaturę/myszkę oceń ją!''
Albo ,,zjadłem już wszystko co miałem w domu i nie mam co jeść doradźcie co robić?'' Wtedy to by się dopiero zrobił spam... ja sam mógłbym założyć dziesiątki tego typu tematów i to bardziej rozbudowanych i ciekawych od tych kilku które mamy w Gildii Błaznów


No dobra może tematy ,,nigdy nie'', ,,co o sobie wiemy'' itp nie są wysokich lotów, ale jeśli przeszły takie bzdury (którymi najczęściej jarają się idioci z gimnazjum/podstawówki) jak choćby temat ,,Twoja Stara i Twój Stary'' albo ,,Kawały o kobietach''(karczma) to moje tematy nie są przy nich wcale takie złe i spamerskie



Btw. proponuje nie czepiać się tak moich tematów w Gildii Błaznów czy postów w nich (o ile nie ma tam jakiegoś prawdziwego spamu czy głupot) a w zamian za to wyłączyć naliczanie postów w Karczmie i Gildii Błaznów. Wtedy wreszcie nikt nie będzie się czepiał, że nabijamy sobie posty spamem czy głupotami albo jeszcze nie wiadomo co robimy


Nie dyskutujemy tutaj - to temat informacyjny. Zgłoś się na PW do właściwego moderatora celem wyjaśnienia sprawy.
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów gościa z dwóch tematów o Drakensangu w Artykułach. Jak już do nas "przyszłeś", to pójdź do sklepu po słownik i wtedy wróć.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunąłem 4 posty SirCaptaina, Wybierańca i Vitanee z tematu "Zniszcz marzenie". Znowu offtop again.
Odpowiedz
Kasacja posta gościa z Solucji do Drakensanga w Artykułach. Ortografia.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Źle napisany, źle umieszczony, źle otagowany temat gościa pt. KOD NA WILKA został ubity. To samo spotka wszystkie podobne stwory, w myśl postanowień przeświętego Ekhteliona:

Cytat

Które ogłoszenia będą kasowane?
Te które nie będą otagowane, odpowiednio nazwane, niechlujnie opisane lub będziemy mieli wątpliwości co do ich legalności. Do kasacji będą szły rownież tematy zakładane przez gości.


Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...