Heroes of Might and Magic III

Tylko wtedy będzie po moich feriach

btw. Można podczas gry zapisać rozgrywkę i kontynuować ją np. za kilka dni?
Odpowiedz
Tak, można.

[Dodano po 28 dniach]

OK. Udało się, nareszcie.

GameRanger działa i jest łatwy w obsłudze. Z Bielem już zaczęliśmy rozgrywkę i zobaczymy kto komu skopie tyłki (pewnie przegram, bo mam Cytadelę, ale któż wie).
A więc już tłumaczę. Pobieramy GameRanger, instalujemy, rejestrujemy itd.
Następnie klikamy 'Host' jeśli chcemy być gospodarzem. Wybieramy wtedy grę, której ma dotyczyć rozgrywka i która jest zainstalowana na PC. Lista obsługiwanych tytułów jest obszerna. Określamy maksymalną liczbę graczy, opcjonalnie można dodać opis sesji czy hasło oraz inne ograniczenia wobec graczy. Na końcu klikamy 'OK'.

W przypadku chęci dołączenia do sesji, szukamy odpowiedniego stołu, zaznaczamy go i dołączamy, klikając 'Join'.

Gdy już wszyscy gracze zasiądą do stołu, należy upewnić się, że wszyscy posiadają w swoich napędach CD z grą. A następnie gospodarz klika 'Start', co automatycznie włącza grę... resztę już chyba wiecie.


Teraz mam nadzieję na jakąś ogromną forumową rozwałkę!
Odpowiedz
Infernal YEAH!!!!

Będzie sprawdzone
Odpowiedz
O kurczę, to teraz będę miał co do roboty przez najbliższe kilka(naście) lat Dobra, mamy już 3 graczy (Lionel, Witkul i ja) zgłaszajcie się, niech będzie nas jeszcze więcej
Odpowiedz
Wieczorami mogę popykać
Odpowiedz
Jeśli się będziecie ustawiać na wieczór dzisiaj, to niech mi ktoś napisze na gg, bo tu mnie raczej nie będzie.
Odpowiedz
Na razie czekam na Lionela, bo musimy dokończyć partyjkę
Odpowiedz
W końcu mam więcej czasu na grę i teraz chcę dokończyć partię z Lionelem!
Odpowiedz
Kto ma czas i chęć teraz / dziś wieczorem?
Odpowiedz
Jak ogarnę ten system, to możemy spróbować
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...