Czeeść, pospamujmy

No fakt ale w ten dzień jest mnóstwo zakochanych par i wiedz to, że ten widok może zdołować człowieka

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ostatnio doszedłem do wniosku, że jestem jeszcze niedojrzały na takie zabawy i obecnie martwię się innymi rzeczami np. jak tu poprawić sprawdzian z fizyki?
Odpowiedz
Dlaczego? Czyżby ten temat cię dołował? ;>
Odpowiedz
Enether dobre pytanie.Też chciałbym się tego dowiedzieć

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ojej... pewnie nie masz swojego "very special somepony" i stąd ten cały zły humorek?
Odpowiedz
A skąd :>
Odpowiedz
Ashgan, dzięki tobie coś mi się przypomniało:


"Na ulicach tyle czerwonych serc, że mam wrażenie, że jestem na afterparty WOŚP"
Odpowiedz
To zamiast narzekać w sobotni wieczór na walentynki, może lepiej iść poszukać sobie towarzyszki na miasto? Do jakiegoś baru czy klubu ;>

Odpowiedz
E tam. Zawsze można zachaczyć o lokalne gimnazjum. No chyba że tak jak w moim rejonie teraz się ferie zaczynają. Wtedy jest gorzej. Ale podbijasz, zarzucasz randomowym cytatem z Paulo Coelho i każda małolata twoja.
Odpowiedz
Ewentualnie lansujesz się na Edwarda ze Zmierzchu :E

Odpowiedz
@Enether gdyby faktycznie tak było to teraz wyrywałbyś małolaty, a nie siedział na GeXe i oglądał kucyki/spamował obrazkami z kucykami w temacie MLP/cwaniaczył w tym temacie
Odpowiedz
U mnie klasie jest taka jedna para. Chłopak, niestety muszę to powiedzieć, to ciota, na WF-ie boi się grać, bo ktoś mu coś zrobi, chyba z 4 pały na semestr. Na mnie poleciał nakapować do dyry, bo się nad nim znęcam. Niestety ma hajs i ustawionych starych, dla niektórych dziewczyn tylko to się liczy. A my piękni i inteligentni musimy być forever alone .
Odpowiedz
Co mi po małolatach? Prokurator najwyżej. Starość nie radość. Teraz celuję w głupiutkie licealistki i studentki kierunków humanistycznych.
Odpowiedz
Przeczytałem Coelho - mogę zarywać gimnazjalistki.
Przeczytałem Marqueza - licealistki są już moje.
Przeczytałem Cortazara - studentki leżą przede mną otworem.

@enether - dobrze, że nie studentki polibudy

Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...