Czeeść, pospamujmy

Warka puszkowana, 5.7% bodajże. Kumpel postawił mi 3 za gotowca z rachunkowości, gnojek dostał 5, a ja tylko 4+ .
Odpowiedz
1. Tylko 5.7%? Słaaaabe...
2. Uważasz, że o jeden stopień niższa ocena (4+ to przecież wciąż bardzo dobra ocena) nie jest warta trzech browarów?
Odpowiedz
Złą oceną nie jest, ale trochę człeka denerwuje to, że się nauczy (no akurat na to się nie uczyłem, ale mówimy ogólnie ) przyjdzie na pierwszy termin i dostaje gorszą ocenę od takiego, co przychodzi na drugi sępiąc ode mnie sprawdzian .
Ale 3 browary to 3 browary, do tego ponad 2-godzinna analiza dupeczek z klasy, siedząc we trzech na ławeczce w lasku niedaleko szkoły sącząc browca .
Odpowiedz
Tak i wszystko jasne
Jak tam minął wam dzionek?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja dzisiaj cały dzień robię solucje do Divinity 2. Zrobiłem już może jakieś 2-3 % całości
Odpowiedz
Dzień minął tak jak zawsze, praca w gospodarstwie, ćwiczenia, nudy. Teraz sobie pykam w GTA III .
Odpowiedz
No to widzę że u was wszystko w porządku.U mnie nic nowego. Właśnie siedzę i szykuję temat z zapisami do sesji RPG(ale nie na gexe) Jutro zapewne będę siedział w lekcjach i kombinuję jak tu pobrać demo ME3 w najbliższe walentynki

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A to dlaczego? Nie lubisz tego święta SirCaptain?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
SirCaptain nie chcę się bawić w moda ale jak będziesz pisał zbyt krótkie posty nawet tutaj to wujek Courun może pociąć twoje posty.Muhhahahaha*złowieszczy śmiech*

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
E, Wy buce jesteście. Walentynki to świetny dzień. Zakochani bawią się jeden dzień w roku w single cała resztę
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...