Podziel się szczęściem

To, chłopcze, jest Vegeta. Książe planety o tej samej nazwie, zniszczonej przez Friezę celem zażegnania zagrożenia ze strony Saiyan. Największy badass anime ever. I mój bohater dzieciństwa.
Odpowiedz
A co tam, pochwalę się . Dziś zaczynam ferie, wg mnie jest to najlepszy termin, wrócimy do szkoły, a za moment znów wolne. A to majowe, a to matury, egzaminy zawodowe, Wielkanoc, rekolekcje. Lada moment i będziemy w garniakach po świadectwo lecieć . Dodatkowo nie mieliśmy ostatniej lekcji, na której miał być sprawdzian. Niestety trzeba trochu si pouczyć, ale to w ostatni weekend folnego .
Odpowiedz
Ja dokładnie to co mój przedmówca a poza tym dziś były lekcje skrócone, które trwały od 7.30 do 11.10 ! <3


Ferieeee

[Dodano po 2 dniach]

Dostałam się na warsztaty Lifescience 2012 z biotechnologii robione na Uniwersytecie Jagiellońskim! (przepraszam, musiałam się podzielić radością!)
Odpowiedz
Poczekaj, aż zaczniesz studiować. Zobaczymy czy z takim entuzjazmem będziesz na uczelnie zasuwać

Odpowiedz
Ważne że marzec spędzę w LABORATORIUM! Takim prawdziwym, najprawdziwszym! My dreams are coming true!
Odpowiedz
Moja polibuda przedłużyła termin składania indeksów o 2 tygodnie, co stawia mnie w dość komfortowej sytuacji
Odpowiedz
Ha ha ha ha zdałem próbne matury z matematyki i z języka angielskiego. Dodam tylko iż wyniki były dla mnie bardzo dobre

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
No to gratulacje Obserwtorze. A z główną maturą z pewnością pójdzie Ci jeszcze lepiej!

Bo spędziłam cudowny tydzień, dostałam też pięknego miśka. Na stare lata udało się komuś poruszyć moje kamienne serce.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Zdałem próbna maturę z polaka na 78%. W tym tygodniu się o tym dowiedziałem bo moja wychowawczyni była na dwutygodniowym zwolnieniu.
Ostatnio też usłyszałem od mojej best przyjaciółki Małej że na mnie zawsze można liczyć. Normalnie aż skakałem z radości
Dodam też że przybył mi limit netu więc będę mógł posiedzieć trochę w sieci.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia piątek, 2 marca 2012, 15:25 napisał

Zdałem próbna maturę z polaka na 78%.


I tak nie zdasz [font=\"Courier New\"]na więcej niż 30%[/font]...

Dziś okazało się, że jednak mam szansę na niezrezygnowanie ze studiów z kierunku realizacji dźwięku. Przynajmniej do 9 marca [drugi termin]...
Odpowiedz
Zdałem praktyczny próbny egzamin zawodowy na 81%. Aby zdać ten egzamin trzeba było mieć 75%. To mój jedyny powód do radości, bo mój genialny dyrektor zarządził dodatkowe próbne egzaminy zawodowe: teoretyczny i praktyczny oraz próbne matury z matematyki ,języka polskiego i angielskiego. Chyba on zwariował.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ha! Ja dzisiaj zdobyłem dwa razy najlepszy wynik na strzelnicy z całej mojej klasy, strzelając z karabinka w pozycji stojącej. 47/50 i 46/50. Chociaż muszę przyznać, że mój kolega, też zajął raz pierwsze miejsce mając 48/50.
Odpowiedz
Taaa i mi potem powiedzą, że boją się mnie zatrudnić żebym im jakiegoś gronkowca czy innego mysiego raka prostaty nie przyniosła
Odpowiedz
Już jutro mam zakończenie roku szkolnego Ale później jest matura Jednak powód pierwszy daje mi sporo radości Po czterech latach nauki w jednej szkole czas najwyższy pójść własną drogą.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dziś zakończenie klas czwartych, a ja zostałem wkręcony na uroczystość zakończenia do robienia kabaretu. Dzięki temu nie idę do szkoły, tylko prosto na miejsce przedstawienia na próby, które ograniczają się do... gry w karty . Poza tym z powodu matur i świąt majowych przychodzimy do szkoły dopiero 14 maja . Co prawda musimy przyjść 7, 9 i 11 maja, ale i tak praktycznie nikt nie przyjdzie na czele ze mną. Serdecznie dziękuję maturzystom i świetnemu układowi kalendarza .
Odpowiedz
Mam dziesięć dni wolnego, choć wcale matury nie piszę Chwila odpoczynku, w końcu.

(Za maturzystów trzymam kciuki! Pokażcie, na co Was stać!)
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...