Odezwa ludowa

Galia est omnis divisa in partes tres...

Nie, zaraz, to nie tutaj...


Ludu (nie)pracujący miast i wsi! Przedstawiciele wszystkich ras i wszechświatów, tworzący społeczność naszego wspaniałego królestwa!

Kieruję do Was te słowa w związku ze zmianą, jaka trzy dni temu miała miejsce na stanowisku redaktora naczelnego GameExe oraz władcy jego mieszkańców Za nominacją Matthiasa i zgodą członków Redakcji funkcja ta została powierzona mnie, wraz z zadaniem zapewniania wszystkim Wam dostatku atrakcji, pełni informacyjnego dobrobytu, potęgi rozrywki i innych rzeczy, których każdy użytkownik GE ma prawo oczekiwać, korzystając z tegoż portalu. Wraz z doborową ekipą redakcyjnego Dworu dołożymy wszelkich starań, by rozwinąć wszystkie działy, które dotąd zapewniały Wam tyle zabawy i radości, oraz poprawić te aspekty działania GameExe, które mogą prezentować się lepiej.

Jednak aby całość mogła funkcjonować sprawnie i optymalnie, potrzebujemy także Waszego zaangażowania, udziału i zainteresowania. Bez Was - odbiorców naszej pracy, czytelników przygotowywanych przez nas recenzji, korzystających z tworzonych ogromnym nakładem pracy solucji i tłumaczeń, wreszcie komentatorów najświeższych newsów i forumowego życia - cała nasza praca nie ma większego sensu. To wyłącznie dla Was, waszych polemik, dyskusji, ocen i opinii, poświęcamy sporą część swoich sił i umiejętności.

GameExe, z hobbystycznej strony tworzonej od zera przez małą grupę wspaniałych zapaleńców, po dziewięciu latach urosło do rangi jednego z największych portali o fantastyce. Jeśli chcecie, by rozwój ten trwał nadal, z tego miejsca proszę Was właśnie o uwagę, udział i wymienione wcześniej jego przejawy. Chciałbym też, byście bez oporów zgłaszali własne pomysły, rady, zastrzeżenia i inicjatywy, zarówno dotyczące treści dla Was przygotowywanych, jak i dowolnych innych elementów tego forum czy portalu Zgłaszajcie je tutaj, w innych tematach, w komentarzach, do mnie lub innych członków Redakcji osobiście - dla nas liczy się tylko wiedza o tym co i dla kogo tak naprawdę robimy

Temat ten pozostawiam otwarty do kolejnych dyskusji, a także dla wspomnianych pomysłów, osobistych wrażeń i propozycji. Nie wszystkie z nich będą na pewno i od razu realizowane, bez wątpienia jednak będą one cenną wskazówką, tak dla mnie jako władcy, jak i pozostałych Dworzan. Waszej uwadze polecam też kolejne ankiety dostępne na stronie głównej - zamierzam często robić z nich użytek, by poznawać Wasze opinie w rozmaitych sprawach i wyciągać z nich odpowiednie wnioski

Dzięki zatem za przebrnięcie przez mój wywód, nie truję dłużej i wracam majstrować dla Was różne nikczemne projekty
Odpowiedz
To ja składam propozycję dodania przycisku LUBIĘ TO, ponieważ mam jak 'lajkować' postów takich jak ten. Opcja NIE LUBIĘ, też by się zdała!

Odpowiedz
Dobry pomysł. Tylko dajcie inną nazwę tego ,,przycisku'' bo ,,lubie to'' za bardzo kojarzy się z facebookiem
Odpowiedz
Wiktul na prezydenta! O. Za późno
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Coś w stylu reputacji? IPB, ma chyba taki wbudowany moduł. Kiedyś była taka opcja jak ocena użytkownika (w gwiazdkach), ale usunięto ją. Może warto zwrócić uwagę na tego typu detale. Patrząc na tendencję panującą od dłuższego czasu, na gexe toczy się coraz mniej rozmów dotyczących stricte gier, książek itp. za to większy ruch rozkłada się na karczmę, gildię błaznów, komentowanie newsów (co akurat dobrze o nich świadczy), oraz tymczasowo na konkursy wiedzy (na co zwróciłbym uwagę, ruch w tych tematach jest spory i może warto pomyśleć w przyszłości o podobnych konkursach opartych na podobnej koncepcji). Dlatego może warto spojrzeć na gameexe, trochę bardziej pod takim kątem (nieco bardziej społecznościowym).
Oczywiście nie jest to propozycja zamiany charakteru serwisu, ale otwarcia pewnej szerszej dyskusji odnośnie odświeżenia wizerunku GE, sam nie mam jeszcze konkretnych propozycji, ale będę nad tym myślał.

Odpowiedz
tl;dr
Odpowiedz
Tak mnie naszło. Mamy na stronie głównej ankietę, daje ona administracji pewne informacje, z których może skorzystać, czemu nie poszerzyć tej możliwości. Można by zrobić osobny dział ankiety, gdzie byłoby po kilka ankiet. Na stronie pojawiałaby się jedna losowo wybrana, a pod nią link z dopiskiem [Więcej ankiet]. W chwili obecnej jest tak, że mamy jedną ankietę przez kilka miesięcy, można to zmienić i z jednej zrobić 4-5 (nie ma też co przesadzać, żeby nie okazało się że jest 20 ankiet, w których mało kto się udziela).

Odpowiedz
Serdeczne gratulacje Wiktul, owocnej pracy i jak najwięcej pomysłów, a przede wszystkim radości wynikającej z nowej pozycji.

A ja jakoś nie pałam chęcią by przycisk "lubię to" pojawił się tutaj na forum. Forum to forum, nie zaśmiecajmy go zbędnymi rzeczami. Zresztą jak pojawi się taki przycisk, to ludzie zamiast komentować - zamilkną, a wyręczą się kliknięciem. Już sensowniej brzmi propozycja Sosny.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Pomysł fajny, pomyślimy nad nim
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krew_na_scianie dnia środa, 8 lutego 2012, 13:07 napisał

Serdeczne gratulacje Wiktul, owocnej pracy i jak najwięcej pomysłów, a przede wszystkim radości wynikającej z nowej pozycji.

A ja jakoś nie pałam chęcią by przycisk "lubię to" pojawił się tutaj na forum. Forum to forum, nie zaśmiecajmy go zbędnymi rzeczami. Zresztą jak pojawi się taki przycisk, to ludzie zamiast komentować - zamilkną, a wyręczą się kliknięciem. Już sensowniej brzmi propozycja Sosny.


To była ironia, a nie propozycja.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia środa, 8 lutego 2012, 14:02 napisał

Kto nam popsuł profile?
Było dobrze, a teraz jakieś takie nachrzanione...


Trwają prace techniczne - wszystko wróci szybko do normy.
Odpowiedz
ironia ironią i mogło zostać to źle odebrane Z mojej strony to chciałbym jeszcze raz pogratulować Wiktulowi awansu a raczej nominacji i życzyć sukcesywnej pracy.

Moja skromna osoba popiera pomysły Sosny.Kilka nowych ankiet dotyczących portalu czy funkcjonowania forum by się przydało.Zaintrygowała mnie też koncepcja oceniania profili

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Już dawno to zauważyłem, ale dopiero teraz postanowiłem zwrócić na to większą uwagę: Dlaczego ilość postów pomiędzy licznikiem w profilu, a tym obok pisanych przez mnie postów się nie zgadza?
Tzn. np. w profilu pisze, że mam dajmy na to 496 posty, natomiast pod avatarem w tym okienku obok pisanych przez mnie postów jest 501.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia piątek, 10 lutego 2012, 16:28 napisał

Już dawno to zauważyłem, ale dopiero teraz postanowiłem zwrócić na to większą uwagę: Dlaczego ilość postów pomiędzy licznikiem w profilu, a tym obok pisanych przez mnie postów się nie zgadza?
Tzn. np. w profilu pisze, że mam dajmy na to 496 posty, natomiast pod avatarem w tym okienku obok pisanych przez mnie postów jest 501.


Już jest poprawnie, w profilu jest zawsze rzeczywista ilość postów.
Odpowiedz
Ale to chyba nieodpowiedni temat na takie pogadanki.
Odpowiedz
Tak to usterka techniczna, a tu jest raczej mowa o dalszym rozwoju serwisu.
Co do pomysłów, żeby rozruszać nieco forum, możliwe że brany już pod uwagę (głowy nie dam ale coś takiego było jakiś czas temu chyba), proponuję zrobić akcję rozesłania maili do wszystkich userów, z zaproszeniem na gexe. Nie sądzę że taka jednorazowa akcja zostałaby odebrana za spam, a możliwe że sporo osób odwiedziłoby nas po latach, część z nich może nawet by wróciła.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia wtorek, 7 lutego 2012, 22:55 napisał

tl;dr

This


A tak (pół)serio, to oddajcie nam czarno-złoty dizajn forum (taki trochę jak w Human Revolution)!
Jak nie, to zakładam podziemie, które obali flasz... znaczy twoją dyktaturę!





Odpowiedz
← Game Exe

Odezwa ludowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...