Zniszcz marzenie

I będziesz miał... ale jak otworzą taki dział TU

Chcę, żeby spam boty wyniosły się z naszego forum ;D

Odpowiedz
Spamboty wyniosą się z naszego forum i pójdą na twoją stronę internetową


Chciałbym nie mieć limitu na internet.
Odpowiedz
Nie będziesz miał. Ani limitu, ani internetu.

Chcę dobrego piwa.
Odpowiedz
Już to zrobiłeś, tylko zapomniałeś.

Chce mieć służącego.
Odpowiedz
Będziesz miał upierdliwego służącego który będzie ci usługiwał dosłownie we wszystkim. Nawet w załatwianiu potrzeb fizjologicznych.


Chcę dostać superszpanerską odznakę na GeXe.
Odpowiedz
Dostaniesz i odznakę i taki ekstra avatar:


Chcę nie mieć lodówki zamykanej na kłódkę.
Odpowiedz
Nie będziesz miał lodówki zamykanej na kłódkę. Będzie zamykana na szyfr składający się z 300-stu cyfr które będziesz musiał przepisywać za każdym razem kiedy będziesz chciał otworzyć lodówkę.

Chcę kanarka.
Odpowiedz
I bedziesz mial ale wydlubie ci oczy,

Chcialbym miec wypasiony kmputer co udzwignie najnowsze gry na max detalach.
Odpowiedz
No to go dostaniesz ale bedzie ciągnął tyle prądu ze hej, poza tym bedzię sie psuł od zbyt dużej ilości elektroniki i nie pograsz.

Chciałbym polecieć w kosmos.
Odpowiedz
Pewnego dnia dostaniesz zaproszenie na lot promem po kosmosie.Podróż będzie długo trwała i wszystkim gościom dasz się we znaki więc oni postanowili zostawić Ciebie na nieznanej planecie.

Chciałbym zostać moderatorem na Gexe.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Zostaniesz moderatorem na GeXe. Nie będziesz jadł, spał, uczył się, uprawiał seksu, ani robił nic innego tylko od rana do nocy usuwał posty botów


Chciałbym abym ludzie byli bardziej rozwinięci duchowo (i bynajmniej nie mam tu na myśli żadnego chodzenia do kościoła ani nic z tych rzeczy).
Odpowiedz
Będą. Bardziej od Ciebie, więc wsadzą Cię do psychiatryka <3


Chciałabym mieć więcej czasu w tygodniu na rozwijanie swych umiejętności cukierniczych :<
Odpowiedz
Czas będziesz miała, ale umiejętności... z tym już gorzej, znacznie gorzej

Chciałbym aby spadło jeszcze więcej śniegu.
Odpowiedz
Spadnie go bardzo dużo, jakieś półtora metra. Niestety następnego dnia wszystko się rozpuści, będzie powódź i zaleje Ci dom.

Chcę mniej pracy w gospodarstwie.
Odpowiedz
Nie będzie gierek forumowych. Będzie tylko spam bez żadnego ładu i składu.

Chcę flaszkę.
Odpowiedz
Dostaniesz. Szklaną flaszkę zawierającą HF. Jako że każde dziecko dobrze wie, że fluorowodór jest kwasem słabym, za to ma jedną właściwość: żre szkło. Więc flaszki mieć nie będziesz.
Odpowiedz
Chcę być jak Chuck Norris!
Odpowiedz
Sorry, nigdy mu nie dorównasz.


Chciałabym w końcu wyizolować to DNA!
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zniszcz marzenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...