[AoC] Pytania dla początkującego

Zrobiłem niedawno drugie podejście do gry w wersji free i w zasadzie mam kilka prostych pytań na początek:

1. Czy atak odbywa się tylko za pomocą tych strzałek?

2. Zdobywanie nowych umiejętności to kwestia ich wykupienia/nauczenia się czy też otrzymujemy je po prostu na kolejnych poziomach doświadczenia?

3. Czy przyznawanie punktów doświadczenia za zabicie przeciwnika jest liczone jako temu, który zadał pierwszy cios czy jako temu, który zadał największe obrażenia? Chodzi mi o sytuację, gdy potworka atakuję ja oraz ktoś inny, kto nie jest w mojej drużynie.

4. Czy jest możliwość posługiwania się dwoma broniami jednoręcznymi?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Dotarłem do 51 poziomu i dałem sobie spokój, bo potem są już dość trudne lokacje, które lepiej zwiedzać w drużynie a mnie nie interesują gildie, które mnie zapraszały tylko dlatego, że nie miałem gildii. A te lepsze wymagają konta premium.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Należę do QPO. Masa fajnych ludzi z którymi się znam już bardzo długo. Jak chcesz mogę ci dać namiary na komunikator głosowy - myślę że Cię oprowadzą po grze nawet jeśli się nie zdecydujesz na dołączenie do nas.
Odpowiedz
Kiedyś pewnie powrócę, to wtedy się zgłoszę. Chociaż klimat gry nie wciągnął mnie tak mocno, jakbym chciał.

Dopiero teraz, bo wówczas przegapiłem temat
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Pytania dla początkującego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...