Odznaczenia na forum

Za niezliczone ubawy do łez i cotygodniową dawkę tłustego absurdu w niezrównanym, niepowtarzalnym stylu, nasza kochana Eirin otrzymuje (ponownie) Gwiazdę Nowego, za co gratulujmy jej wszyscy, obywatele i obywatelki GE
Odpowiedz
Ja się zastanawiałam już jakiś czas temu, czy należy mi się Innowator za stworzenie dwóch działów (tłumaczonych) ?

Odpowiedz
Ja tylko przypominam o swoim Sercu Wytrwałych... jestem tu od 2007 xD I może jakieś berło tworzenia czy coś za te wszystkie rysunki w fan worksach? xD
Odpowiedz
Nie chcę się wydać zbyt pazerną osobą ale czy mógłbym liczyć na "Sztandar porządku"?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
@SirCapitan Znaczy bana chcesz? Dziwne, ale da się zrobić. Wolisz tygodniowego czy może od razu pójdziemy za ciosem i pociśniemy miesięcznego?
Odpowiedz
Make it so Mr. Tokar!
Odpowiedz
Ponownie upominam się o Sztandar księgi
Odpowiedz
Ja chcę "Sztandar księgi" albo "Sztandar zwoju" czy coś w tym stylu.

Zamieściłem sporo ciekawostek na temat Falałtów. A co!

Za dawkę absurdalnego humoru na SB też coś dajecie?





Odpowiedz
Bardzo dziękuje za odznaczenie Podoba mi się ono

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
W ramach dołączenia i zarazem powrotu do redakcji, a także w uznaniu wcześniejszych zasług na polu tłumaczeń, kolega Ashgan otrzymuje Złotego Lwa, Anioła Nawróconych oraz Zieleń Wiedzy Jednocześnie koledzy Bielu i Lavo za swoje działania informacyjno-słowotwórcze na rzecz GE otrzymują kolejno Sztandard Księgi i Sztandar Zwoju
Odpowiedz
Jeśli zrobimy Order KFC, to będziesz pierwszy w kolejce

Tymczasem kolejną osobą uhonorowaną Złotym Lwem zostaje wracająca do redakcji, na chwałę i trwogę wszystkich GExowiczów, zostaje Eni

[Dodano po 23 godzinach]

Nasi nowi przyjaciele z Fallout Corner, z którym GE zawiązało kolejny przyjacielski sojusz - Wybieraniec oraz Death(c)Claw otrzymują od nas odznaki Białego Konsula

[Dodano po 3 godzinach]

Równeż kami powróciła do grona Dworzan, za co słusznie należy jej się Złoty Lew
Odpowiedz
Jaaa... Dzięki za odznaczenie. Teraz mogę się pochwalić kolegom na Facebooku.
Hehe, żartowałem, nie mam Facebooka.

Kolegów też nie





Odpowiedz
Ej, a ja nie mogę dostać aniołka?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...