Zabawa - Oceń utwór poprzednika

Witam, zabawa polega na tym, że jedna osoba podaje link do piosenki (najlepiej z YouTube), natomiast druga ocenia go w skali od 1 do 10 przy okazji podając swój utwór. Kolejna osoba znów ocenia i podaje link i tak w kółko. Najlepiej abyście prezentowali piosenkę tak jak ja teraz, czyli film można wyświetlić bezpośrednio na stronie i jest ukryty w spoilerze. Chyba wszystko jasne .

SPOILER

Odpowiedz
7 na 10. Jako, że nie słucham rapu nawet fajne.
Prosz
Odpowiedz
5/10 Fajnie brzmi, jednak w kółko to samo. I jeszcze nie bardzo przepadam za tym rodzajem muzyki.

Odpowiedz
No... 2/10, za dobre chęci. Jak dla mnie, monotonne i nieciekawe, szczególnie wokal.

To nie będę oryginalny, wstawiam ten zespół na prawo i lewo ostatnio, no ale proszę, proszę

Odpowiedz
Może gdy jeszcze w gimnazjum byłem to dałbym większą ocenę, ale teraz dam najwyżej 2/10 za sentyment ;]

Ja też wrzucam coś polskiego. Wykonawca, którego piosenkę zamieszczam obojętnie do jakiego gatunku muzyki się nie zabiera, zawsze spotyka się z moim wielkim uznaniem. Zakładam, że to talent po ojcu.

http://www.youtube.co...?v=47qwjwF39SM

PS. Jak już wrzucamy coś, to proponowałbym z jakimś "backgroundem", żeby nie był to czysto spamerski temat o jaki często zakrawa.

Odpowiedz
7/10 Miło się słucha

Dobra ja pojade z klasyka i z jedna z moich ulubionych piosenek w wykonaniu ulubionego zespołu

Klasyka
Odpowiedz
No... no... no nie

No dobra, dam 1/10. Jeden za to, że utwór nie jest tak tragiczny, jak większość utworów AC/DC.

O to.
Odpowiedz
Bardzo lubię Sabaton. 8/10 tylko dlatego, że bardziej mi się podobają Attero Dominatus i 40:1 (mają u mnie kolejno 9/10 i 10/10 )

To coś z zupełnie innej beczki: to właśnie
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
@porfirion Ja tam wolę Panzer Battalion I White Death, ale ok.
Co do muzyki. Ciekawa i nastrojowa 9/10.
Kocham to!
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zabawa - Oceń utwór poprzednika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...