Czeeść, pospamujmy

I twoja mama ma rację Mortton Pająki są dla mnie czymś dziwnym.Nie lubię ich. Kiedyś mój kolega miał modliszkę.To dopiero było coś. Ja sobie obiecałem że jak się przeprowadzę to kupię sobie świnkę morską

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Obserwator, serio? I Ty masz w sygnaturze Lolth?

Odpowiedz
No mam w sygnie Lolth, ale dajmy to na przykład duży pająk na ekranie monitora to co innego niż duży, włochaty pająk w rzeczywistości.
A że Lolth ma coś wspólnego i z pająkami i z drowami to mi to aż tak nie przeszkadza.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Bezsens, tak samo jak to że jest u mnie -15 stopni i każde wyjście z domu to walka o przeżycie.

Odpowiedz
Słowo "bezsens" nie dotyczy chyba moich postów co?

Tak u mnie też jest zimno.Jest tak mroźno, że siedzę przed komputerem pod kocem i w rękawiczkach
Ja już nie chcę zimy....

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 3 lutego 2012, 19:43 napisał

A ja chcę śnieg! Czy to tak wiele? Czemu moje pragnienia zawsze są ignorowane?! A później się dziwić, że ze mnie egoista.

U mnie dzisiaj spadło dużo śniegu
Odpowiedz
@SirCaptain nie dołuj Lionela, bo on tego nie zniesie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
To od poniedziałku piszę łokciami, bo palce nie przetrwają takich odmrożeń.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia piątek, 3 lutego 2012, 19:51 napisał

U mnie dzisiaj spadło dużo śniegu



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia piątek, 3 lutego 2012, 20:05 napisał

@SirCaptain nie dołuj Lionela, bo on tego nie zniesie


To jest skandal i jakaś siła wyższa się na mnie mści, bo zapewne mi zazdrości mej osoby. Skandal! Nawet na sztuczne lodowisko mnie już nie ratuje. ;(
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia piątek, 3 lutego 2012, 23:00 napisał

To jest skandal i jakaś siła wyższa się na mnie mści, bo zapewne mi zazdrości mej osoby. Skandal! Nawet na sztuczne lodowisko mnie już nie ratuje. ;(

U mnie może i jest bardzo dużo śniegu, ale DOPIERO teraz. Tzn. wcześniej przez całą zimę praktycznie go nie było i na święta też nie.
Odpowiedz
Kapitanie, powiedz a gdzie snieg był przez całą zimę??

btw Lionel ładny avek
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia piątek, 3 lutego 2012, 23:27 napisał

btw Lionel ładny avek


Dzięki. A tak jakoś z kilku powodów - bo wreszcie sesja się skończyła, bo wreszcie przysłali bluzę właśnie z tym stworkiem Lucky, bo już prawie marcowy koncert Emilie w Wa-wie... ale nadal doskwiera mi brak śniegu.
Odpowiedz
Skontaktowac Cie z moja kolezanka? Ma 3 pajaki u siebie, zaprzyjaznicie sie
Odpowiedz
Emilie ma koncert w Wawie, na który idzie ktoś z moich znajomych i ja o tym nie wiem? Boże, sto lat jej nie słuchałam.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik manfret dnia niedziela, 5 lutego 2012, 13:09 napisał

Skontaktowac Cie z moja kolezanka? Ma 3 pajaki u siebie, zaprzyjaznicie sie

Daj numer...
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...