Potrzena pomoc w głosowaniu!

Cześć : p

Jesteście moją ostatnią deską ratunku, gdyż jutro kończy się konkurs, w którym biorę udział. Od samego początku ścigam się z dwoma osobami o główną nagrodę, którą jest dość spory zastrzyk gotówki. Jednak w ostatnich dniach różnica się zatarła, więc potrzebuję bardzo-bardzo dodatkowych głosów. Zajmie to Wam kilka minut, a dla mnie uczyni ogromną różnicę, gdyż jedna osoba może mi 'nastukać' aż do 33 punktów.

Zadanie jest proste, wystarczy wejść w moją kolekcję: http://www.pinspire.p...ard/show/13363

Można się tam zalogować przez Facebooka lub założyć konto, a potem w mojej kolekcji należy na każdym z 16 zdjęć kliknąć serduszko i pinezkę, a także dodać moją kolekcję do obserwowanych. Wystarczy kilka osób, więc naprawdę bardzo, bardzo Was proszę o głosy, a jeśli kiedyś będziecie w Poznaniu - postawię Wam piwo i poczęstuję obiadem ; )
Odpowiedz
Obiad to chyba całkiem niezła rekompensata strat moralnych ; d Będę wdzięczna, jeśli zmolestujecie znajomych o głosowanie, idzie nieźle, ale osoba która jest na pierwszym miejscu ma dość sporą przewagę : c
Odpowiedz
Dobra. Polubiłem to z moich dwóch kont Facebookowych. Może być?
Odpowiedz
Tylko pamiętajcie, że chodzi o ich wewnętrzne 'lubienie' a nie fejsbookowe : p

Jesteście kochani : )
Odpowiedz
← Karczma

Potrzena pomoc w głosowaniu! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...