[D&D] Mnich i pijany mistrz

Nie wiem czy to dobry temat, ale mam prośbę.
Czy ktoś mógłby wrzucić tu wszystko o klasie mnicha i pijanego mistrza? Niestety pdfow nie mogę sciągnąć a książek nie posiadam.
Z góry dziękuję.
Odpowiedz
Sugeruję się podręcznikiem w wersji 3.0, więc informacje mogą być trochę przestarzałe. Postaram się wyodrębnić Ci najważniejsze informacje.
No to zaczynamy;
Rasy: ''Najczęściej mnichami są ludzie, którzy włączyli ich do swojej wciąż ewoluującej kultury. Tak więc większość mnichów to ludzie (lub półorki, półelfy, które mieszkają między ludźmi). Elfy są zdolne do wyłącznego i stałego poświęcenia dla wybranej dyscypliny i niektóre z nich opuszczają lasy, żeby stać się mnichami. Tradycja mnichów obca jest krasnoludom i gnomom, a niziołki są zwykle zbyt ruchliwe, żeby związać się z jakimś klasztorem, więc przedstawiciele tych trzech ras są bardzo rzadko mnichami''.
Atrybuty: Od roztropności zalezą specjalne umiejętności mnichów w obronie i ataku. Zręczność zapewnia nieopancerzonemu mnichowi lepszą obronę i premię do niektórych umiejętności klasowych. Siła pomaga mnichowi w jego umiejętności walki bez broni.
Charakter: Każdy praworządny.
KW (kość wytrzymałości):k8
Kilka skanów. Myślę, że to najprzydatniejsze informacje
Odpowiedz
pełne podstawowe (podr. gracza mistrza i potworów) zasady D&D 3.5 po polsku można legalnie ściągnąć za strony isa(z racji tego, że d&d działa na otwartej licencji) wszystko jest w wordzie, więc bez problemów z otworzeniem, jedyna różnica z książkami to brak ilustracji itp. , ale do sprawdzania regół na szybko spokojnie wystarcza (chociaż ja i tak wole swoje książki)

w tych plikach nie ma rzeczy z dodatkowych podręczników, więc pijanego misrza brak niestety

http://dnd.polter.pl/SRD-v35-c8856 (można ściągnąć całość lub pojedyńcze rozdziały)
Odpowiedz
← Ogólnie

Mnich i pijany mistrz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...