Programy do tworzenia prezentacji multimedialnych

Ostatnio byłem na pewnym wykładzie z rynków kapitałowych... szok, że tam dotarłem w ogóle... i skorzystano tam z całkiem fajnego programu do tworzenia prezentacji. Nie wiem jak się on zwie, ale tworzy całkiem fajne efekty, jak wywołanie efektu 'zagłębiania' się w każdy kolejny slajd lub tworzenie wielkiej mapy slajdów w pewnej odległości i przenoszenia się do poszczególnych slajdów po okręgu. Lepiej to wygląda niż obrazują moje nieporadne opis. Jakby ktoś wiedział, co to za program, byłbym wdzięczny za podanie nazwy.

A tak w ogóle, to owy wykład zwrócił moją uwagę, że istnieją inne programy do tworzenia prezentacji multimedialnych poza typowym PP. Chciałem się zapytać, czy korzystacie z jakichś i polecanie?

Z moich krótkich poszukiwań zastanawiałem się nad SmartDraw i Adobe Presenter. Ktoś z nich korzystał?

Zależy mi na programie, który będzie efektowny, oferował bogaty wachlarz przejść, grafik itp. Może być w polskiej, niemieckiej i angielskiej wersji językowej, nie ma to większego znaczenia.

A więc?
Odpowiedz
To o czym mówiłeś to Prezi - tworzenie prezentacji online. Można zapisać na dysk.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Adobe Flash. Wbrew pozorom to narzędzie startowało jako program do prezentacji.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dany dnia środa, 25 stycznia 2012, 20:32 napisał

To o czym mówiłeś to Prezi - tworzenie prezentacji online. Można zapisać na dysk.


Tak! Dzięki. :*


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik eimyr dnia środa, 25 stycznia 2012, 21:48 napisał

Adobe Flash. Wbrew pozorom to narzędzie startowało jako program do prezentacji.


A czy to niezbyt trudne do ogarnięcia?
Odpowiedz
Nie wiem. Musiałbyś spróbować. Sama aplikacja jest dość prosta - o ile znasz się w ogóle na programach graficznych. Natomiast ActionScript to osobna sprawa.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Karczma

Programy do tworzenia prezentacji multimedialnych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...