X czy Y

Saints Row. Grałem w trójkę i była bardzo fajna - głównie dlatego, że zwariowana. GTA 5 może mnie przekona do siebie i pokaże, że jest lepszy, ale do jego premiery trochę daleko.

TES czy Gothic?
Odpowiedz
Baldur. Dużo towarzyszy, którzy mają swój charakter, a w Icewind Dale trzeba samemu tworzyć całą drużynę, co powoduje, że kompani są nijacy.

Yennefer czy Triss?
Odpowiedz
Triss. Bardziej się z nią zżyłem przechodząc pierwszą część Wieśka niż czytając książkę z Yennefer. Triss po za tym jakby milsza się wydaje albo co.
Terraria czy Minecraft?
Odpowiedz
Minecraft. Choć go nie bardzo lubię, to muszę przyznać, że jako sandbox jest najlepszy. Ta wolność i w ogóle. Nic mu nie dorówna.
Gwiezdne wojny czy Harry Potter?
Odpowiedz
Żeś zadał pytanie Oba realia lubię, ale jestem bardziej przekonany do uniwersum Harego Pottera. Od ''kosmicznych'' gier, filmów mnie trochę odrzuca. Harry Potter przedstawia lepszą historię(ciekawszą) od filmowych Star Wars-ów
Taern czy Margonem?
Odpowiedz
Taern. Lepszy widok. W Margeonem jest izometryczny, którego nie bardzo lubię.
Angielski czy polski dubbing?
Odpowiedz
Allods. Ma lepszą grafikę, nie jest zaniedbany przez twórców i nie ma tam tylu noobów co w Metinie
P.S. grasz (w Allods)?


Iorweth czy Roche?
Odpowiedz
Iorweth oczywiście! Nieludzie górą!


Smok czy statek kosmiczny?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Vitanee dnia środa, 25 stycznia 2012, 17:52 napisał

Iorweth oczywiście! Nieludzie górą!




+ dla Vitanee Ja zawsze stawałem po stronie nieludzi


Trudny wybór, ale niech już będzie Warhammer



Morze czy Góry?
Odpowiedz
Kawaleria. Piechota jest jak dla mnie zbyt prosta, wydaje mi się słaba i mam wrażenie, że jej siła polega na liczebności. Kawaleria ma konie i mam wrażenie, że byle kto na nich nie jeździ. Dodatkowo kawaleria odwróciła losy niejednych bitew.

Karczma (średniowieczna) czy bar (coś takiego ja w ME)?
Odpowiedz
Pewnie że bar. i napoje które wywracają ci flaki do góry nogami.

Renegat czy Idealista?
Odpowiedz
Idealista. Wybrałem tak dlatego, że nie umiem nic zrobić bardziej złą drogą. Fable nie mogłem przejść złym, więc w mass effect było tak samo
Brother in arms hell's highway czy Call of Duty?
Odpowiedz
A niech będzie Call of Duty.Grałem w jedną część ale jakoś nie bardzo mnie ta gra przyciągnęła.Ogólnie to nie za bardzo przepadam za "wojskowymi" strzelankami.

Aktorka Zoe Saldana czy piosenkarka Rihanna? Która jest ładniejsza?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Oczywiście że Zoe Saldana. Ruchanna lepiej wyglądała jak dziewczyna niż jak zdzira.


Spam czy trolling?
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

X czy Y - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...