Kolejny sneak peek z Królewny Śnieżki i łowcy


Oczekujący z niecierpliwością na Królewnę Śnieżkę i łowcę mogą nacieszyć oczy kolejnym sneek peakiem do tej produkcji.

Wiele scen prezentowały już poprzednie filmiki, ale znalazło się także kilka niepublikowanych dotąd karów z filmu. Za ich reżyserię odpowiada Rupert Sanders – ten sam, który przygotował filmowe reklamówki na potrzeby gry Halo.

Plik wideo nie jest już dostępny.

Film ma być luźną adaptacją bajki o Śnieżce. Tytułowa bohaterka jest śledzona przez myśliwego (Chris Hemsworth), którego wysyła Zła królowa (Charlize Theron). Ta ostatnia chce z zazdrości śmierci Śnieżki. Zabójca jednak nie spełnia jej polecenia. Decyduje się ją oszczędzić, po czym zostaje jej mentorem, aby Śnieżka nauczyła się przetrwania Razem z krasnoludami, szykują się do wojny, która przynieść ma wolność dla królestwa Śnieżki.

W filmie zobaczymy m.in Charlize Theron, Chrisa Hemsworth, Kristen Stewart, Iana McShane, Raya Winstone, Boba Hosking i Sama Claflin. Film w Polsce będzie wyświetlany pod tytułem "Królewna Śnieżka i łowca".

Premierę przewidziano na 1 czerwca 2012 roku. Muszę przyznać, że Charlize Theron do twarzy w takiej roli.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia piątek, 20 stycznia 2012, 17:54 napisał

Muszę przyznać, że Charlize Theron do twarzy w takiej roli.

Zgadzam się

Całkiem dobrze się zapowiada. Film będzie dobry o ile będzie to naprawdę luźna adaptacja bajki o Śnieżce i będzie trochę akcji.
Odpowiedz
Na pewno będzie - pisałem o wojnie i jest ujęcie z jakiejś bitwy.

Martwi mnie tylko ta Bella. Może Kristin mnie zaskoczy i zagra barwniej niż w "Zmierzchu". W końcu ma obok siebie Thora
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Fakt, ale ja liczę na więcej akcji. Jakieś polowania, walki. Sama wojna i przygotowanie i się do niej mnie nie bardzo zadowala, ale zobaczymy. Ważne, aby film nie był nudny, o co właśnie się martwię.
Odpowiedz
Kolejny film Kirsten "kamienna twarz" Stewart? To może być ciekawe.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Trailer nawet ciekawy, ale właśnie, ta Stewart... Mam nadzieję, że za dużo jej nie będzie, tak jak w trailerze, a więcej tego łowcy

Odpowiedz
Faktycznie zapowiada się smacznie, lubię takie zabawy konwencją Swoją drogą, co oni mają z tą Śnieżką? W marcu też jest jakaś adaptacja z Roberts i Beanem. Prawa były w promocji czy jak
Odpowiedz
Wyjątkowo w tym filmie trzymam stronę złej Królowej. To biedna, piękna kobieta, nękana przez żądną krwi wampirzycę o kryptonimie "Śnieżka" i "Drwala" aka "Łowcę" - oszalałego byłego stachanowca z dwoma morderczymi toporami. Charlize, pokaż im
Odpowiedz
Ale ta z Julią Roberts jest na śmiesznie, tu postawili na fajową straszność. Pójdę na jedną i drugą. Po kilka razy pewnie ;> Raaaaaaaaaany jak cudnie Uwielbiam przeróbki o księżniczkach z dzieciństwa xD
Odpowiedz
← Nowości

Kolejny sneak peek z Królewny Śnieżki i łowcy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...