Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe?

a czy jest wolne stanowisko moderatora?
Odpowiedz
Pod jakim nickiem działałeś na FC?
Odpowiedz
Piszcie, proszę, o takich sprawach prywatnie Tak jak pisze w pierwszym poście - Matta chwilowo nie ma (chyba, że mnie unika ) Więc możesz skontaktować się z kimś innym z redakcji - może być i Holden. Tylko na PM, proszę.
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
no na takim jak tu i działam ciągle . fallout_maniak
Odpowiedz
Wiesz stanowiska moda nie dostaje się od tak na starcie, do redakcji to już co innego wystarczą chęci, przynoszące, co oczywiste, pewne korzyści dla portalu, np. tłumaczenia, recenzje, artykuły czy newsy.

Odpowiedz
Nic nie jest przesądzone Sosna Ale nie ma sensu ciągnąć tutaj tej dyskusji.
Rozumowanie jest proste:
1. Jesteś zainteresowany? - Piszesz na adres podany w pierwszym poście.
2. Nie jesteś zainteresowany? - Zainteresuj się i patrz punkt pierwszy
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
A co ty pandi za moderatora robisz? xD

@maniak - napisz do mnie na gg (jest w profilu), to ci wszystko wytłumaczę.
Odpowiedz
dzięki. Mogę robić równierz opisy, zrobiłem opis spluw do falla 1 ale bardziej obracam sie w kregach BG 2: CIENI AMN Wiec bardziej wolałbym np. Opisy do tej gry robić.

[Dodano po 6 dniach]

sory ale musze zgłosić tu chęć do dołączenia sie do redakcji. Chciałbym robić opisy w kregach falloutow (1,2 i tactis) i bg 2. Mogę również coś przetłumaczyć. Co wy na to?
Odpowiedz
Jak najbardziej tak Co najbardziej by Cię interesowało? W naszych działach o wymienionych grach, zwłaszcza Falloutach, znajdzie się sporo miejsca na nowe artykuły. Interesuje Cię pisanie solucji, poradników, opisów miejsc, przedmiotów, postaci czy jeszcze coś innego?
Odpowiedz
może opisy miejsc .a o baldurze 2 nic?
Odpowiedz
Klyk
Jeżeli sądzisz, że dasz radę zrobić coś jeszcze to nie ma problemu
Odpowiedz
Może być i o Baldurze Generalnie zerknij sobie na nasze działy o tych grach i pomyśl, czego Twoim zdaniem im brakuje. Następnie zgłoś się na PM do mnie lub innego "funkcyjnego", a już wymyślimy co by tu razem skleić
Odpowiedz
Zależy na jaką funkcję, kolego. ;p Newsman? Korektor? Redaktor? Tłumacz? Grafik?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A może jednak newsman na przykład?

Dla redaktora - musisz przygotować kilka artykułów specjalnie dla GameExe. Możesz przesyłać je mi na PW. Recenzje książek, filmów, gier, artykuły do działów do gier... dużo tego jest.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mi tam recenzent książkowy się przyda - zwłaszcza do ogarnięcia pozycji Powergraphu, których, co dziwne, nie chce
Kolor pomarańczowy przeznaczam na moje osobiste sugestie i/lub poprawki, które są konieczne, ale nie brzmią mi idealnie.
Odpowiedz
Newsman? Hmm też może być, ale nie jestem pewien jak u mnie będzie z szukaniem newsów...
Odpowiedz
A jak ma się sprawa z poszerzaniem listy gier na stronie głównej? Wiem że wszystkie artykuły piszą gracze/użytkownicy, ale brak kilku pozycji jak choćby deus exa mnie dziwi.
Odpowiedz
Jeśli jesteś chętny do pisania o Deus Ex - nie ma żadnego problemu
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Game Exe

Chciałbyś pomóc w rozwoju GameExe? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...