Sesja Wiedźmin PBF - zapisy

Akurat ta sesja już sczezła Możesz przejrzeć sobie wszystkie sesje w "Zakończonych", a jeśli na którąś jest założone hasło, to uderzaj do prowadzącego. Nie skusiłbyś się na coś innego?
Odpowiedz
Witamy w grupie GameExe Gravediggers. Temat sprzed roku? Nie, tej sesji już nie ma, a ja raczej nie będę prowadził następnego wiedźmina.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Prztyczka zrozumiałem.

A szkoda.

Hiena cmentarna Over and Out.
Odpowiedz
Zapytam raz jeszcze - tylko Wiedźmin i Młotek?
Odpowiedz
Dnd. Neuro boję się nawet zaczynać, choć mam pomysł na postać nie znam świata NS.
Odpowiedz
To przy okazji, mając trochę czasu do stracenia, przejrzyj sobie tę sesję i daj znać, czy byłbyś zainteresowany udziałem w ewentualnej kontynuacji
Jeśli hasło nie jest jeszcze zdjęte, to brzmi ono Warhammer
Odpowiedz
W dedeka, młotka i wiedźmaka wchodzę w ciemno. Jestem zainteresowany.
Odpowiedz
Młotka czy Młotka40k?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Chyba w innym temacie.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Młotka. M40K to nie moje klimaty
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja Wiedźmin PBF - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...