Czeeść, pospamujmy

Jeśli chodzi o śnieg to tej zimy był u mnie aż przez jeden dzień! W sumie wystarczy nie ma co szaleć.

Odpowiedz
A u mnie w końcu spadł prawdziwy,biały śnieg.Dodam tylko że jest go bardzo dużo

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Nawet w wiadomościach mówili, że śnieg, który spadł dokładniej mówiąc(pisząc ) wczoraj na Mazurach sparaliżował wszystkie drogi

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A w Olsztynie normalnie byla zamiec Sniegu bardzo duzo. Wspaniala pogoda.
Odpowiedz
W Warszawie też sypało. Poziomo. Znaczy przez wiatr jaki szaleje przez cały dzień.
Odpowiedz
U mnie lekki puszek na trawie leży. Ale tak, jakby komar, za przeproszeniem nasrał. W tę zaczynającą się niedzielę będę leczył zakwasy. Może poczytam "W pogoni za smokiem". Na ćwiczenia z mieczem nie mam sił.
Odpowiedz
Nareście pojawiło się trochę śniegu,. Chyba trochę za późno co nie?
I taka pogoda ma być to w końcu zima, a nie jesień.
Odpowiedz
A u mnie leży. I właśnie wróciłem z "Kota w Butach czy de"... w sumie czy de fajniejsze od filmu. Jakiś taki mało śmieszny był. Chociaż i tak lepszy od trzeciego, czy czwartego Shreka...
Odpowiedz
A u mnie sniegu po pas. Aż korci mnie by rano aniołka zrobic.
Odpowiedz
Zjadłbym batona... I kocham Megadeth! <3
Odpowiedz
A ja kocham Turisas! *wcina batona* Nee-heee!
Odpowiedz
Już mam dosyć tego śniegu, kto go w ogóle wymyślił?

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia niedziela, 29 stycznia 2012, 22:27 napisał

Już mam dosyć tego śniegu, kto go w ogóle wymyślił?

To pożycz mi trochę. U mnie jest mało
Odpowiedz
Chce hodować pająka jak się przeprowadzę. Ale moja mama twierdzi, że to obrzydliwe. ;(
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...