Pytanie badawcze

Właśnie siedzę ze znajomymi z grupy, robimy pewne badania na zaliczenie (tak, sesja się zaczęła ;p ) potrzebna mi Wasza odpowiedź na krótkie pytanie, chodzi o pierwsze skojarzenie, w kilku słowach, maksymalnie w jednym zdaniu.

Z czym Wam się kojarzy określenie geek i nerd?

Przypominam, że chodzi o pierwsze skojarzenia!
Odpowiedz
Ze świrniętymi fanatykami. Niektórych krzyżowców można by tak nazwać jakby to funkcjonowało w średniowieczu:P zamiast tytułu Ser Lambert to Geek Lambert Nerd nawet mógłby odpowiadać tytułom książęcym.
Odpowiedz
Mi się skojarzyło z takim głupim filmem "Zemsta świrów", a za tym poszło już skojarzenie z lekko pryszczatym, niezbyt urodziwym okularnikiem, który interesuje się przedmiotami ścisłymi (zwłaszcza matematyką lub informatyką), ma problemy w kontaktach z ludźmi (zwłaszcza kobietami) i chodzi w białej koszuli, w której kieszonce ma komplet długopisów i ołówków;) Pewnie ma też na imię Eugene albo Herbert, ewentualnie Szymon lub Daniel, a może nawet Janusz (jeśli jest "z naszego podwórka");p
Odpowiedz
Z erpegami. Definitywnie.

[Napisałem, po czym poszedłem odpisać na posta w sesji 8)]
Odpowiedz
Cóż... mnie się skojarzyło ze mną.
W drugiej kolejności z rasą panów... ale liczy się pierwsze, co nie?
Odpowiedz
Z facetem w długich przetłuszczonych włosach związanych w kitek, w okularach z pryszczatą zarośniętą gębą.

Odpowiedz
Z człowiekiem bezgranicznie oddanym swojej pasji, którą niekoniecznie rozumie reszta społeczeństwa
Odpowiedz
Z tymi dwoma z "Power Rangers", co robili z siebie durniów. Imion nie pamiętam
Odpowiedz
Osoba zbierająca figurki, ze swojego ulubionego serialu (np. Futurama), przygarbiona, patrząca w ziemię, poświęcająca życie graniu w WoW i tym podobne, żadnej dziewczyny
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Geek z gekonem a nerd z Nordem. Razem? Z fantastyką.
Odpowiedz
← Karczma

Pytanie badawcze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...