GE Wybory 2011 - VI Edycja

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia środa, 21 grudnia 2011, 20:41 napisał

*Satysfakcja z wygranej i uścisk dłoni "Nieśmiertelnego Władcy" (lub, przy odpowiedniej dozie perswazji, całus ).


Użytkownik Google.com napisał

Czy chodziło Ci o: perwersji?
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
No i ja również zagłosowałem.

Mam jedno pytanie do "Komisji Gier i Zakładów"... Nie widzę sprzeciwu, tylko skinienie głową więc pytam
Czy w jakieś kategorii jest zdecydowany lider pod względem oddanych na niego głosów?
Odpowiedz
A też zagłosowałem... choć, jak nie można zdobyć całusa od księżniczki to wielka szkoda;)
Odpowiedz
Couveda pewnie da ci całusa =]





Odpowiedz
Zagłosowałbym, ale mi się nie chce. ;p (A nagrody ciekawe nie powiem. Są jakieś topory do wygrania?)
Odpowiedz
Mam nadzieję, że frekwencja dopisze, bo co to będzie za zwycięzca z 3 głosami na koncie

Odpowiedz
Jako przedstawiciel nieumarłych również wziąłem udział w głosowaniu. Wydelegowana duszyczka podrzuciła głosy.

Powodzenia, śmiertelnicy.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja już na początku zagłosowałem. Martwię się o jedno - aby nie było tak, że każdy zagłosował na kogoś innego.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia niedziela, 1 stycznia 2012, 18:24 napisał

Ja już na początku zagłosowałem. Martwię się o jedno - aby nie było tak, że każdy zagłosował na kogoś innego.


Dlatego dla bezpieczeństwa zagłosujcie na mnie





Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia niedziela, 1 stycznia 2012, 18:24 napisał

Ja już na początku zagłosowałem. Martwię się o jedno - aby nie było tak, że każdy zagłosował na kogoś innego.

Każdy zagłosował na siebie. Ale to nie ważne bo kadra serwisu i tak sfałszuje wyniki i wszędzie umieści siebie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 2 stycznia 2012, 10:24 napisał

Wysłane.

Poleconym, priorytetem, poleconym za pobraniem czy poleconym priorytetem za pobraniem?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia poniedziałek, 2 stycznia 2012, 15:30 napisał

Poleconym, priorytetem, poleconym za pobraniem czy poleconym priorytetem za pobraniem?


Gołębiem pocztowym.
Ale nie poleconym, bo ma skrzydełko w gipsie i musiał na piechotę iść.





Odpowiedz
Pieprzysz, świnką morską poszło.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Co? Jaka swinka morska? Co? Osochozi?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia wtorek, 3 stycznia 2012, 13:49 napisał

Zaraz... to dzisiaj miały być wyniki? Czy kiedy?

Dzisiaj! Tylko której?
Odpowiedz
Emocje sięgają zenitu. Komentuje dla państwa Dariusz Szpakowski!
Odpowiedz
Jutro, bo głosowanie trwa do północy
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia wtorek, 3 stycznia 2012, 16:16 napisał

Jutro, bo głosowanie trwa do północy

Czytaj: Jutro bo dzisiaj nam się nie chce
Odpowiedz
← Game Exe

GE Wybory 2011 - VI Edycja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...