Horoskop Gracza 2012


Nie ma nic lepszego na niedzielne odpoczywanie niż poczytanie horoskopów na dopiero co rozpoczęty rok. Dlaczego szukać daleko, kiedy z pomocą przychodzi Game Exe? Okazuje się, że w 2012 roku wydarzy się naprawdę dużo.

leah, diablo 3

Panna

Znane Panny: Leah (Diablo 3)

Nadchodzący rok będzie obfitował w wiele ważnych decyzji, który nie można odkładać na później. Prawdopodobnie poczujesz się zagubiony i dopiero domowa atmosfera wywoła u ciebie spokój, którego tak bardzo potrzebujesz. Nie daj się jednak zwieść pozorom – to właśnie najbliżsi będą przyczyną niemałego bólu głowy, zaś niekorzystny wpływ planet sprawi, że powrócą problemy, o których wolałbyś zapomnieć. Mniej się na baczności, bowiem nieprzychylne ci osoby nie spoczną, dopóki nie osiągną swojego celu.

Lew

Znane Lwy: Rylock (Guild Wars 2)

guild wars 2

Nadchodzący rok dla Lwów będzie niezwykle pracowity. Ulga po odnalezieniu własnego miejsca na świecie nie może powodować rozleniwienia, bowiem wciąż pozostało wiele do zrobienia. Kłopoty będą dosłownie spadać z nieba i potrzeba czegoś więcej niż dozy szczęścia, aby uniknąć najgorszego. Pomocy należy szukać u przyjaciół. Zrezygnuj z dotychczasowej nieufności, bowiem tylko wspólnymi siłami uda ci się osiągnąć zamierzony cel. Pamiętaj, że nie liczą się metody, ale osiągnięty cel. W miłości nie licz na zbyt wiele ze względu na swoją szorstką osobowość.

mass effect 3

Strzelec

Znane Strzelce: Ashley (Mass Effect 3)

W twoim życiu działo się ostatnio naprawdę wiele, ale wygląda na to, że w końcu przeszłość cię dogania. Od ciebie zależy, jak też rozwiążesz problemy, które ciągną się za tobą od dłuższego czasu. Bez względu na decyzję, trzeba będzie wybrać mniejsze zło i nastawić się na tytaniczną pracę, bowiem wiele osób oczekuje twojej pomocnej dłoni. Niektórym będziesz musiał jednak odmówić.

kingdoms of amalur

Skorpion

Znane Skorpiony: Wszelkiej maści bohaterowie (Kingdoms of Amalur)

Znane z podstępu Skorpiony będą miały w tym roku niemałe pole do popisu. Staną do walki o dotychczas niezdobyte pozycje, chociaż całą swoją uwagę skierują w stronę spraw zawodowych, życie prywatne pozostawiając na jednym z bocznych torów. Świat stoi przed wami otworem i trzeba tylko po niego sięgnąć. Strzeżcie się jednak zbytniej pychy, bowiem nie jesteście pierwszymi, którym wydawało się, że świat leży u ich stóp.

darksiders 2

Bliźnięta

Znane Bliźnięta: Głód (Darksiders II)

Szykuje się niezła zabawa z najlepszymi przyjaciółmi. W końcu nadszedł czas, aby zrzucić sztywne ramy dotychczasowych obowiązków i wyjechać na zasłużony odpoczynek. Nie oznacza to jednak, że będziesz się wylegiwał na plaży – aktywność to nadal jedna z dominujących cech twojej osobowości. Pamiętaj jednak, by na wakacje zabrać najlepszych przyjaciół – im więcej tym weselej!

risen 2

Wodnik

Znane Wodniki: Piraci (Risen 2)

Jak nigdy w tym roku pasuje do ciebie określenie "jak ryba w wodzie". Może pora zwrócić swoją karierę ku morzu? Nie przesadzaj z używkami – ich nadmiar może i zapewni ci akceptację wśród znajomych, ale dla innych możesz się stać odpychający. O stan finansów nie musisz się w tym roku martwić – gotówki ci nie zabraknie.

torchlight 2

Byk

Znane Byki: Outlander (Torchlight II)

Szykuje się naprawdę udany rok. Wyruszysz w podróż życia, którą zapamiętają także inni. To dla ciebie nie pierwsza taka wyprawa, jednak odrobina ostrożności nie zaszkodzi. Spakuj niezbędne sprzęty i koniecznie nie zgub mapy, bowiem możesz mieć małe problemy komunikacyjne.

gra o tron

Koziorożec

Znane Koziorożce: Rodzina Starków (A song of Ice and Fire RPG)

Uparte i wytrwałe Koziorożce czeka w tym roku strata kogoś bliskiego. Trudno będzie się wam pogodzić z tym faktem, ale powstały gniew w końcu przekujesz w siłę. Szybko znajdziesz winnych i nie zawahasz się wymierzyć sprawiedliwości. Uważaj jednak, bowiem nie wszystko jest tylko czarne lub białe.

two worlds

Baran

Znane Barany: Mieszkańcy Antalooru (Two Worlds III)

Twoja przyszłość jest niezwykle tajemnicza – zupełnie jakby nie było wiadomo, co też przyszykował dla ciebie los na 2012 rok. Wystrzegaj się jednak mięsa – może powodować przypływy agresji.

south park

Rak

Znane Raki: Kenny (South Park RPG)

Masz dziwne przeczucie, że ktoś chce cie zabić. Nie przejmuj się jednak, bowiem na pewno to tylko twoje domysły. Unikaj jednak dziwnych sytuacji i zawsze pokładaj zaufanie w przyjaciołach, którzy nigdy nie pozwolą cię skrzywdzić. Mimo to nie próbuj gry na giełdzie za pieniądze rodziców i zadbaj o dobrą polisę na życie.

legend of grimrock

Ryby

Znane Ryby: Duży zły miś (Legend of Grimrock)

Lubisz noce życie i wygląda na to, że czeka cię wiele godzin bez światła, bowiem najpewniej trafisz do więzienia. Bądź więc ostrożny i nie łam przepisów, aby uniknąć tego losu. Noś ze sobą latarkę, bowiem nie ma nic gorszego niż zwiedzanie podziemi po ciemku – nie dość, że zwykle czają się tam niebezpieczeństwa, to jeszcze zawsze danego dnia nie działa światło.

the dark eye demonicon

Waga

Znane Wagi: Zagubione elfki (The Dark Eye: Demonicon)

Nie wróżę ci rychłego ślubu. Poszukiwanie drugiej połówki pochłonie cię bez reszty, ale powinieneś trzymać się z dala od tajemnic i ludzi w opałach, którzy koniecznie potrzebują właśnie twojej pomocy. Pamiętaj, że prawda cię ocali, dlatego nie bój się powiedzieć komuś, że ma nieświeży oddech i znacznie atrakcyjniejsza jest dla ciebie praca w młynie niż słodkie sam na sam.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zatem czeka mnie ciekawy rok... No i z tymi skorpionimi bohaterami coś faktycznie jest na rzecz
Odpowiedz
udany rok dla mnie (byk). yeah! ;p
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz

Cytat

Znane Barany: Mieszkańcy Antalooru (Two Worlds III)

Hmm nie sądziłem, że już wyszło Two Worlds 3. I czemu daliście screena z dwójki zamiast z trójki? ;>

A ogólnie to mnie się mój horoskop podoba (jestem bliźnięta)
Odpowiedz
Coś mało tego horoskopu dla Barana! Składam reklamację ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Nie wyszło TWIII, bo to gry na 2012 rok. Myślałem, że to oczywiste po nazwie tematu

Złożę reklamacje do Wróżki ;p
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hahah trafny opis dotyczący Wagi.Kurczę czeka mnie ciężki rok.Obym szybko znalazł tą połówkę.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia niedziela, 1 stycznia 2012, 17:22 napisał

Nie wyszło TWIII, bo to gry na 2012 rok. Myślałem, że to oczywiste po nazwie tematu


Ach kurczę masz racje! Ale dalej nie pasuje mi tu jeszcze jedna rzecz. Nie ma na razie żadnych wieści odnośnie Two Worlds 3 i nie wiadomo czy w ogóle będzie w 2012

A nieważne zresztą
Odpowiedz

Cytat

Nie ma na razie żadnych wieści odnośnie Two Worlds 3 i nie wiadomo czy w ogóle będzie w 2012


Cóż, w kuluarach branżowych chodzą ploty. Tak po prawdzie to jedna "plotka" i do tego grubymi nićmi szyta, ale kto by tam wchodzi w szczegóły

[Dodano po 3 minutach]

Tak poza tym, to Cou jest niezły w te klocki i chyba minął się z powołaniem, bo sam przyznam, że horoskop dla strzelca jest dość trafny (zarówno jeżeli chodzi o życie prywatne, jak i GE) No, ale nie dziwota skoro ma chody u Lolth.
Odpowiedz
No proszę, akurat zacząłem się wczuwać w pirackie klimaty (Wodnik)
Odpowiedz
Kurze łączę się z Tobą w bólu!
Chociaż u Jenota obawiam się, że to nie mięso powoduje ostatnio przypływ agresji.
(I to pisałam ja, Lav)
Odpowiedz
← Nowości

Horoskop Gracza 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...