Najbardziej oczekiwane gry roku 2012

Moje oczekiwane gry to:

Risen 2

Pierwsza część, choć według mnie słaba (nie tajemniczy magowie, inkwizycja nie jest szlachetna ani nie ma korupcji, kalka z Gothica, nudne zadania, słabe postacie), to w Risena 2 zagram, choć jestem pewien, że gra pierwsze części Gothica przypominać nie będzie. Myślę, że to będzie inna gra, która mimo słabego rozgłosu i liczby oczekujących jej premiery, będzie świetna, gdyż zapewne nie będzie to kalka, postacie będą ciekawsze - towarzysze! - , a fabuła lepsza. Trzymam kciuki!

Darksiders 2
Nie grałem w pierwszą część, gdyż nie podobała mi się jej liniowość, druga ma to zmienić, ma być bardziej mroczna, a miejscem akcji mam nadzieję, że nie będzie znowu miasto. Na dodatek ma być więcej elementów RPG.

Kingdoms of Amalur
O tej grze usłyszałem pierwszy raz z newsa Tokara i od tej pory pokładam w niej duże nadzieje, choć nieco odstrasza mnie na kolorowość - wszystko takie do bólu jaskrawe i w ogóle. Liczę, że będzie to Skyrim z lepszymi postaciami, świetną fabułą, ciekawszymi zadaniami, lepszym AI przeciwników, tylko z mniejszym światem.

ME3
Tej gry nie oczekuję aż tak bardzo, ale mimo wszystko w nią zagram. Nie pokładam w niej nadziei, uważam, że to będzie tylko trochę ulepszony ME2, a to co miała pierwsza część serii o naszym bohaterze nie zostanie wzięte pod uwagę, czyli - klimat, w ME2 go nie czułem, towarzysze, miałem duży niedosyt w ME2 z powodu słabych rozmów i relacji - nie to co w ME, lokacje, w ME2 wszystko jest ciemne i małe, jedynie lokacje na świeżym powietrzu są lepsze niż w poprzedniczce. Tak więc jestem pesymistycznie nastawiony do trzeciej części, która będzie grą dobra/bardzo dobrą, ale nie świetną.

Guild Wars 2
Darmowe MMO, które dobrze się zapowiada aż żal nie sprawdzić.

South Park
RPG na podstawie serialu, z którego nie da się stworzyć dobrego RPG-a, przynajmniej według mnie. Ale kto wie, jasnowidzem nie jestem. Obsidian nie raz mnie zawiódł, zobaczymy jak będzie z "South park".

GTA5
W poprzednie GTA nie grałem, ale w tego zagram na 100%. Szanuję tę grę za jej realizm, piękność i klimat, tak jak SR3 za jego dziwność. GTA robi świetne studio i niewątpliwie gra będzie super.

Max Payne 3
W poprzednie części tej gry nie grałem, gdyż nigdy mnie nie interesowały, ale w MP3 zagram, gdyż system walki bardzo mi się podoba, a klimat i inne rzeczy też niewątpliwie się znajdą.

AC3
Któż by nie chciał zobaczyć końca historii Desmonda?

Diablo 3
Gra bardzo oczekiwana, ale mnie poprzednie części tak bardzo nie fascynowały - wręcz nudziły. Mimo to na pewno D3 wypróbuję.

Torchlight 2

Pierwsza część była taka sobie, ale popatrzę na recenzję drugiej i wtedy ocenię czy opłaca się ją kupić, na pewno zmiany - więcej zwierząt, miejsc umiejscowionych na dworze - są na lepsze.

Inne gry
DA3 - jeśli wyjdzie, Fifa 13, nowy NFS i może nowy Bioshock jeśli będzie się dział na świeżym powietrzu, a nie w pomieszczeniu. Dodatkowo wypróbuje zapewne Borderlandsa 2 i Tomb Raidera, ale tylko gdy elementy, które nie lubiłem w poprzednich częściach się nie znajdą. Słyszałem jeszcze, że CD - Projekt Red ma coś stworzyć...

Na czerwono są gry, które oczekuję najbardziej ze wszystkich.

Edit: Dopisałem "South Park" i "Guild Wars 2".
Odpowiedz
Z wyżej wymienionych czekam tylko na Mass Effect 3. O reszcie albo nie słyszałem, albo w ogóle mnie sobą nie zainteresowały. Za to przygody Shepparda muszę poznać. I mam nadzieję że soundtrack, dynamizm i efekty będą dorównywały tym z dwójki.
Odpowiedz
Ja czekam tylko i wyłącznie na Mass Effect 3.Pozostałe tytuły wymienione przez Ciebie Krzyslewy nie zaintrygowały mnie aż tak bardzo i o części z nich nie słyszałem i nie śledziłem bieżących wiadomości na ich temat.No ale oprócz ME jest jeszcze Diablo III- w tą część chętnie bym pograł oraz Nowa część Need for Speed i Dragon Age III (o ile wyjdzie)
Po innych przemyśleniach czekam na jakiś dodatek do Heroes VI

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Risen 2 - nie grałem w jedynkę, nigdy nie miałem stycznosci z serią Gothic więc odpuszczę sobię.

Darksiders 2 - j.w. tylko bez Gothica

Kingdoms of Amalur - podobnie jak poprzednie gry. Cos moze czytalem o tym ale raczej nie przejąłem się tym.

ME3 - Po znakomitej jedynce, sredniej dwójce ( lub wersji 1.5 ) czas na ostatnią częsc przygód Sheparda. Patrząc po zwiastunach będzie akcja, adrenalina i mam nadzieję fabuła wcisnie w fotel. Faworyt numer '1' jak dla mnie.

GTA5 - Rockstar szykuje się zmiażdżenia rywali, gdyż seria GTA jest doskonała a ostatnia czwórka to potwierdza. Podobno ma byc więcej zadań i większe miasto co, w porównaniu do wspomnianej czwórki, nakręca mnie jeszcze bardziej.

MaxPayne 3 - zobaczymy co w najnowszej częsci przygód Maksia. Dwójka przeciętna ale trójkę raczej wypróbuję.

AC 3 - nie grałem i raczej nie zagram.

Diablo 3 - fenomen dla mnie nie do zrozumienia. W jedynkę nie grałem, dwójkę odstawiłem po godzinie tak więc w trójkę grac nie zamierzam.


To tyle. BTW Gry na które czekam są na zielono.
Odpowiedz
ME3 i Risen reszta gier mnie nie interesuje i na 99% w nie nie zagram, po prostu ograniczam się do kilku tytułów bo na wszystko i tak nie mam czasu, a mi jak się gra nie podoba, to rzucę ją w kąt po kilku godzinach gry i już więcej jej nie tknę, więc wolę nie wydawać kasy na tytuły, które mają na to sporą szansę.

Odpowiedz
Zapomniałem o jednej grze:

South Park
RPG na podstawie serialu, z którego nie da się stworzyć dobrego RPG-a, przynajmniej według mnie. Ale kto wie, jasnowidzem nie jestem. Obsidian nie raz mnie zawiódł, zobaczymy jak będzie z "South park".
Odpowiedz
Risen 2 - Grałem w jedynkę, była średnia, ale że grałem to i w dwójkę zagram.

Darksiders 2 - Grałem w jedynkę i zmęczyła mnie ta sieczka po sporym czasie grania. Była ciekawa, ale pod koniec nużyła. Nie mniej, dwójkę sprawdzę.

Kingdoms of Amalur - Można sprawdzić.

ME3 - Pozycja obowiązkowa.

GTA5 - j/w. Oby sprzęt udźwignął grę i nie było tyle problemów co z 4-ką...

MaxPayne 3 - Pozycja również obowiązkowa.

AC 3 - Ta też.

Diablo 3 - A tutaj jak jeden z poprzedników napisał, też nie rozumiem fenomenu tej gry. Ja grałem dłużej, bo może ze 2h, gdy gra wyleciała z kompa...Totalna nuda, więc i trójką się nie podniecam.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja tam najbardziej oczekuję na Mass Effect 3. Kolega pisał,że ME3, będzie ulepszeniem poprzedniczki, a GTA V zapewne tak samo będzie wyglądało jak poprzednia część.
Niby ME2 jest niedopracowany z deczka. Ale moim zdaniem,i tak cała Seria tej gry, wyszła im wspaniale, i jest grą numer jeden.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Najbardziej oczekiwane gry roku 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...