Pełna wersja Blood Bowl w najnowszym CD Action


cd action, blood bowl

Dziś z samego rana ukazała się zapowiedź zawartości CD Action numer 1/2012. Na okładce szeroko reklamowane Star Wars: The Old Republic, zaś wśród pełnych wersji znalazło się także Blood Bowl: Legendary Edition.

Na okładce najnowszego numery, który trafi do kiosku we wtorek, widnieje grafika ze Star Wars: The Old Republic. Możemy się zatem spodziewać wrażeń z bety gry, której autor, Gem, podobno "plusów wymienił więcej niż minusów". Poznamy także werdykt redakcji na temat takich gier jak Patch of Exile czy Resident Evil: Operation Raccoon City.

W środku także publicystyka, a w niej "2012 – nasze nadzieje", tekst o wpadkach prasy branżowej w Polsce (cieszę się, że nikt nie pomyślał od razu o GE) oraz tekst prezentujący Gwiezdne Wojny oczami twórców.

Wśród pełnych wersji wspomniane Blood Bowl: Legendary Edition oraz przygodówka Machinarium i gra akcji Saint's Row 2. Za ten numer zapłacić będziemy musieli 15,99 PLN.

Pełną treść zapowiedzi znajdziecie pod tym adresem.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Hmm... chyba się skuszę na zakup pierwszy raz o półtora roku. "Machinarium" od dawna chciałem mieć w swojej kolekcji, a poza tym warto sprawdzić z czym się je kontrowersyjnego "Saint's Row 2". Lepszej okazji raczej nie będzie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia piątek, 16 grudnia 2011, 10:12 napisał

W środku także publicystyka, a w niej "2012 - nasze nadzieje", tekst o wpadkach prasy branżowej w Polsce (cieszę się, że nikt nie pomyślał od razu o GE)

A czemu miałabym o tym pomyśleć??

Dla "Machinarium" skuszę się i kupię ten numer, te dwie pozostałe gry są dla mnie kompletnie zbędne, zwłaszcza to "Blood Bowl: Legendary Edition", straszne dziwadło! Świat gier komputerowych kompletnie chyba oszalał na punkcie tych Gwiezdnych Wojen, nawet w Cd - Action zapowiada się dość sporo materiałów w tym klimacie. Tylko mnie to kompletnie nie rusza, zresztą jak całe Star Wars.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krew_na_scianie dnia piątek, 16 grudnia 2011, 11:17 napisał

A czemu miałabym o tym pomyśleć??


Pewnie dlatego, że GE to też prasa, tyle że tego typu gazetki się do czytania w wannie nie zabiera
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To i tak nie zmienia faktu, dlaczego mieliby o Was pisać w kontekście wpadki?
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Taki żarcik zapewne Couruna ;P
Odpowiedz
Tak sobie żartować z poważnej graczoholiczki? No ładnie.. A już myślałam, że jestem na tropie jakiejś ekscytującej, przedawnionej afery.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Jakiś Blood Bowl był ostatnio w Biedronce.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia piątek, 16 grudnia 2011, 12:57 napisał

Jakiś Blood Bowl był ostatnio w Biedronce.


U mnie też

Co do samego numeru to raczej się nie skuszę, bo myślę, że nie ma w nim nic aż tak interesującego, abym szukał w skarbonce 16 złotych.
Odpowiedz
Chyba dla SR2 sie skusze choc jak kupilem ostatni numer po rocznej przerwie to stwierdzilem ze nic sie nie zmienilo i daruje sobie kupowanie tej 'gazetki'.
Odpowiedz
Ja już CDA zakupiłem i się troszkę zawiodłem - redaktorzy a ni razu nie skomentowali wynik gali VGA. Cieszę się natomiast, że napisali jakich gier w 2012 oczekują, choć zabrakło Risena 2.
Odpowiedz
← Nowości

Pełna wersja Blood Bowl w najnowszym CD Action - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...