Sesja WH40k: Dark Heresy / Deathwatch

Skoro działa hide to ten sposób prowadzenia myślę, że będzie bardziej przejrzysty:)

Dobra jak szaleć to szaleć... 19k ale ostatnie 2k możecie wydawać na atuty z rangi 2. Pasuje? I tak myślałem, że będziecie chcieli Respected:) ok, niech będzie.
Odpowiedz
(hide nie dziala, spoiler tak)

Ale owszem, jestem za jednym tematem, tylko może się pojawić jedna niedogodność. A co jak ja będę chciał napisać pięć postów podczas gdy Withord i Ven jeden? Nie ma możliwości ruchu. Jeden się spóźnia to wszyscy czekają.

Aha. Respected. Hm. Nie no, spoko, nie spodziewałem się. A ile mamy rekwizycji na łebka na te przekoksane itemki?
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wiem jest to problem z tym, że jeśli będziecie poruszać się jako drużyna to i tak muszę czekać na resztę... Nie może być Tak, że ktoś wykonuję pięć turek/postów, a ktoś jedną. Przy rozdzieleniu ten problem nie istnieje. Ale pojedynczy Team killer to nie to samo:P

Co do punktów na broń to chciałem napisać, że liczę na waszą rozwagę... Może być
Odpowiedz
Zrobisz, jak uważasz za stosowne. Chciałbym tylko zaznaczyć, że przy pojedynczym topicu każdy gracz ma moralny obowiązek odpisać czym prędzej w swojej sesji, gdy tylko zobaczy, że może.

Ja biorę trzy rękawice energetyczne. Dwie na ręce, a trzecią zamontuje sobie z tym ulepszeniem, co można małe bronie montować na ramieniu.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Algorytm do tworzenia postaci.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Karty możecie słać już do mnie. Planuję zacząć pod koniec nadchodzącego tygodnia.
Odpowiedz
O ja, to już?

No dobra, to ja bym w sumie miał jeszcze trochę pytań.
Gdzie będzie się działa akcja gry? Jericho Reach tak jak w podręczniku?
Ekwipunek na misje zazwyczaj dobiera się pod daną misje. Mógłbyś Amralu może trochę opisać co nas będzie czekać żeby się na to odpowiednio przygotować? Chodzi mi o to, że głupio było by wziąć karabin snajperski i zostać wysłanym z zadaniem eksplorowania kanałów, jaskiń czy innych ciasnych i małych pomieszczeń.

W ten weekend powinienem już podesłać gotową kartę.
Odpowiedz
Specjalnie nie podałem wam żadnych ograniczeń, żebyście zrobili postacie takie jakimi chcecie zagrać. Sesję całkowicie dostosuję do waszych postaci tak byście mogli skorzystać ze wszystkiego czym będzie dysponowała wasza postać. Mam zarys tego co wam zaplanowałem ale wszystko zmodyfikuję o wasze karty. I tak na pewno gdzieś w Jericho Reach będziecie teamkillować

Wyruszymy jak dostanę wszystkie karty i je przejrzę, ewentualnie wypytam o to co dla mnie istotne.

[Dodano po 3 dniach]

Jak na razie dostałem kartę tylko Eimyra... Wiecie, że muszę mieć trochę czasu by te karty przejrzeć nim zaczniemy?
Odpowiedz
Tia. Ven chyba w ogóle nie wyśle, bo nie ogarnia systemu i raczej gra nie będzie. Dodasz nam jakiegoś NPCa i ruszamy.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Na razie w całości mam tylko Ciebie Eimyrze. Dwuosobowy team Killer to nie to samo co drużyna pięcioosobowa, a ja NPCów nie będę dodawał bo by to oznaczało, że sam mogę podejmować decyzję w sesji którą prowadzę. To mi się nie uśmiecha. Może lepiej poczekać na to aż się zbierze trzech sprawnych graczy?
Odpowiedz
To jest nas tylu na forum?

[Dodano po 6 miesiącach]

Ciekaw jestem czy nadal nikt nie chce w to grać...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Okej, jakby co to ja nadal jestem chętny.
Jakby się zebrało więcej graczy to ja mogę nawet kartę dokończyć
Odpowiedz
Jeśli chcecie początkującego adepta universum WH40k w swojej sesji, to mogę wziąć udział. Tylko jak mówię, jestem dopiero w fazie poznawania świata i zasad w nim panujących.
Skończyłem WH40 Dawn of war 2 + dodatki i jestem w połowie Herezji Horusa ;p
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wątpię, żeby znalazł się Mistrz.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Jeśli kiedyś się jednak znajdzie, to można coś pokombinować
;]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja WH40k: Dark Heresy / Deathwatch - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...