The Pride of Taern

Widzę, że nie macie jeszcze tematu o Taernie, więc zareklamuję
Taern, to przeglądarkowa gra mmorpg. Wykonana jest w starym stylu, wszystkie grafiki rysowane ręcznie, ciekawe zadania i rozbudowany system walki, przy którym często trzeba pomyśleć, by pokonać wroga. Jestem współtwórcą tej gry od jakiś dwóch miesięcy, czyli od kiedy oficjalnie była premiera.
Adres gry: http://www.taern.pl/


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Eeeejże. Gra prezentuje się kozacko, przynajmniej w ciągu pierwszych kilku minut. Więcej powiem jak trochę pogram.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego, jak rysowanie nie-ręczne ; p

Ładna wizualnie, widziałam też przez ramię Matta intro i kilka losowych stron, chyba z ciekawości sobie ją później pooglądam : )
Odpowiedz
Można ewentualnie narysować stopą albo zębami, jeśli ktoś rąk nie posiada Ale dobra uwaga, mój błąd.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
The Pride of Taern to najlepsza gra w przeglądarce internetowej lepszej nie widziałem

[Dodano po 3 godzinach]

Kozacko to mało powiedziane jeszcze lepiej i chce zachęcić wiele innych ludzi to grania
-snip-

[Dodano po 14 minutach]

The pride of Taern to najlepsza gra w waszych prrzedglądarkach internetowych radze zagraj

-snip-


Odpowiedz
Od dawna w żadne mmorpg nie grałem, a to mi na kilometr zajeżdża IWD... no spróbować wypada

Odpowiedz
Gościu Marianie - dzięki za pokazanie bota administracji Ale mam złą wiadomość: nie pobawicie się już nim.

Witam. Przybyłem ogłosić, że od kilku dni Taern śmiga po wielkiej aktualizacji. Dodaliśmy muzykę i dźwięki (które robił dla nas Adam Skorupa - kto grał w Wiedźminy, ten powinien wiedzieć ), siedziby gildiowe, kilka nowych zwierzaków a niebawem dodamy dużo nowych lokacji. I tu ukłon w stronę fanów Icka (w tym i mnie ) - będą to krainy całkowicie skute lodem. Poza tym usprawniliśmy system w pewnych miejscach, by m.i. nie dało się tworzyć takich botów, jak ten który reklamuje nasz gość
Później wrzucę screen z gildii.

Zapraszam!


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Skasowałem posta o bocie. xD Umknął.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ee tam, drygu (szef-programista) powiedział, że to same bzdury

Oto obiecany screen z gildii:


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
Ciągle nie mam czasu żeby do tego przysiąść, a prezentuje się super, a ty Beron bierzesz udział w rozwoju tego projektu? Pochwal się

Odpowiedz
Ja generalnie robię dużo w Taernie Miałem szczęście, że biuro Taerna i Whitemoona jest w moim mieście, czyli we Wrocławiu. W 70% czasu pracy animuję. Animuję mobki, różne elementy na mapkach i ogólnie co się da. Niedługo flash ma wprowadzić porządne zmiany i będzie można porobić o wiele lepsze efekty, lub pracować w 3D, by nie muliło kompa. Animuję, trochę questów napisałem, ustawiałem wszystkie dźwięki i muzykę od Skorupy i często mieszam w technicznych sprawach, gildie ustawiam na przykład, krainki, cokolwiek. Wszechstronny jestem Na dodatek sam czasem gram w Taerna, co ciekawsze dowiaduję się przy grze takich rzeczy, które pomagają mi wymyślać 2x lepsze motywy do gry. Ale jak wiadomo, praktyka jest ważniejsza od teorii


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Gry ogólnie

The Pride of Taern - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...