Baba Yaga – matka wszystkich wiedźm


W 196 numerze płatnego miesięcznika Dungeon znajdzie się przygoda dla postaci na poziomach 13-15, w której pojawi się sama Baba Yaga.

dungeon, wizards of the coast

Starsza kobieta bierze kawałek chleba z twoich rąk i dziękuje ci, mówiąc, że może pewnego dnia będzie się mogła odwdzięczyć. Pyta o cel twoich poszukiwań, zaś dowiedziawszy się, że pragniesz spotkać się z Babą Yagą, przeraźliwie śmieje się. Twierdzi, że jesteś odważny albo głupi. Być może jedno i drugie. Baba Yaga, Matka Wszystkich Wiedźm, mieszka w chacie zbudowanej na nóżkach kurczaków. W dzień szuka tych, którzy naruszają jej włości, zaś kiedy śpi, nie życzy sobie, by jej przeszkadzano. Jest wysoka, ale wychudzona. Nie daj się jednak zwieść jej wyglądowi – jest silniejsza niż sądzisz. Jeśli szukasz jej mądrości, bądź uprzejmy, to może cię nie zje...

Więcej o 196 numerze Dungeona przeczytacie tutaj.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A czy jest rozpisana mechanicznie?
Odpowiedz
Co jest rozpisane i ma statystyki da się pokonać dlatego pytam:P
Odpowiedz
a po co komu mechanika... MP zawsze wygrywa z graczami, nawet jak nie są tego świadomi. ;P ;]
Odpowiedz
Ale jeśli jestem graczem to chciałbym rozsiekać babe yage, a tylko rozpisana jest do pokonania:D
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia wtorek, 29 listopada 2011, 14:29 napisał

Ale jeśli jestem graczem to chciałbym rozsiekać babe yage, a tylko rozpisana jest do pokonania:D

Dlaczego od razu ,,rozsiekać''. Zrobiła ci coś złego?
Odpowiedz
Jesteś okrutny :<

A żeby nie było tak całkiem offtopowo: Czemu tam jest ,,Pyta o cel twoich oszukiwań''. Wydaje mi się, że powinno być ,,poszukiwań'' w końcu kto by się ośmielał oszukiwać Babę Yagę?



Gdzie niby? :>
Odpowiedz
← Nowości

Baba Yaga – matka wszystkich wiedźm - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...