Czeeść, pospamujmy

Wlasnie, musze sie zapytac czy moge przyjsc popatrzec!
Odpowiedz
Udało mi się jakos przeżyć swój pierwszy dzień w szkole . Ech 8 lekcji w każdy piątek to nie jest coś co o czym marzyłem w tym roku szkolnym .A reszta planu jest taka sobie .Czeka mnie chyba najcięższy rok .Ufam, że u was jest wszystko w porządku .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tak jest.Uczę się w technikum na profilu ekonomicznym, które jest czteroletnie .

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie ma sucharów :<
Odpowiedz
A ja dzisiaj mam wywiadówkę w szkole

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Czarne chmury zawisły nad Obserwatorem? Chodzę na kurs prawa jazdy, wyjeździłam już 21 godzin, a wczoraj instruktor się nagle załamał - bo po takim czasie zdarzają mi się pomyłki, jakbym ledwo co zaczęła jeździć. Czarno widzę zdanie prawka.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Czarne chmury? Dobre, ale nie . Nie będę miał żadnych problemów.Przesiadywanie na forum nie osłabiło moich ocen z przedmiotów.Co do prawka to ja jeszcze go nie zrobiłem, a zresztą połowa mojej klasy ma już wyrobione, więc prawie jestem wyjątkiem

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ta familiada fajna, tylko prowadzący kiepski.

Odpowiedz
Ja prawko zrobię dopiero jak będę miał czym jeździć

Obserwator: wywiadówka? nie zazdroszczę
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krew_na_scianie dnia czwartek, 17 listopada 2011, 13:36 napisał

Czarne chmury zawisły nad Obserwatorem? Chodzę na kurs prawa jazdy, wyjeździłam już 21 godzin, a wczoraj instruktor się nagle załamał - bo po takim czasie zdarzają mi się pomyłki, jakbym ledwo co zaczęła jeździć. Czarno widzę zdanie prawka.


Widzę, że nie tylko ja miałem z tym problemy. Może nie pocieszę, ale trzy razy próbowałem i tak nie zdałem . Samochody nie są dla mnie... zrobię prawko, jak hybrydy stanieją.
Odpowiedz
Ja postanowiłem że kolejne podejście do egzaminu może poczekać, jest przecież tyle technologii i tytoniu na które można wydać te 112zł...
Odpowiedz
We wtorek mam wstępny egzamin wewnętrzny. Właścicielka auto szkoły, a nie mój instruktor, będzie mi wytykać błędy nad którymi trzeba będzie jeszcze popracować. To się troszkę kobitka napisze. Ale dzięki za otuchę! Chciałam się z prawkiem wyrobić do końca roku, bo w styczniu wchodzą nowe przepisy, ale cóż.. tak to jest, jak się ma ciągłe problemy z faktem, gdzie się powinno prawidłowo zatrzymać. To tak w ramach ostrzeżenia dla osób mieszkających w Łodzi.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Ja tak dawno w żadne mmo nie grałem, że już zapomniałem, że takie coś jak lagi istnieje

Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...