Podziel się szczęściem

A jakież to bilety VIP? (Bilety VIP są faaajne ;p)

Jadę odwiedzić siostrę. W końcu się wyrwę z tej dziury, uff.
Odpowiedz
A mi po uprzejmym pogadaniu z tepsą wreszcie coś zrobili z łączem które w godzinach 18-22 od 4 dni kończyło się na nieludzkich 256 kB/s przepustowości
Odpowiedz
Bo już uwielbiam 2012 rok. Może oblało mi się troszkę niefortunnie egzamin wewnętrzny na prawku, ale za to inny aspekt.. Czysta rewelacja. Teraz jestem w pełni szczęśliwa.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
A mojej krowie odpadl rog podczas walki i mi ten rog gospodarz schowal i go dostalam w prezencie urodzinowym.
Odpowiedz
A ja zostałam konsultantką AVONu i zarobiłam 38zł! Xd
Odpowiedz
A ja stałem się szczęśliwym nabywcą soku jabłkowo-cynamonowego i jestem przez to wesołym Pandołakiem. Jak niewiele trzeba do szczęścia...
Odpowiedz
A ja dzisiaj jestem najszczęśliwszą osobą na świecie, bo w końcu zostałam panią inżynier :lol:
Odpowiedz
Łoł, gratuluję serdecznie! Pięknie, pięknie! A ja jutro mam ostatni egzamin z tej sesji (mam nadzieję) i cieszę się na samą myśl o feriach...
Odpowiedz
Mam milion opłatków i nie podzielę się :] AAAAAAAAAAAaaaams!
Odpowiedz
Po 3 godzinach snu, poszedłem na 10:00 na egzamin nie ucząc się kompletnie nic, a napisałem wszystko. Bez ściąg, podpowiedzi czy pomocy naukowych.

Chyba wymaxowałem skill w studiowaniu. Szkoda tylko, że nie mogę wybierać żadnych perków jak w Skyrimie :<

Odpowiedz
Jem
Odpowiedz
Zdałem wszystkie egzaminy w pierwszym terminie!
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...