Odznaczenia na forum

Jeżeli w ogóle spróbujesz ubrać mnie w tak pedalski kostium uwierzysz w swoje sny Jeżeli obiecacie dużą frekwencję na konkursach na pewno pojawią się najszybciej jak to będzie w możliwościach redakcji.
Odpowiedz
@Taramelion a inne odznaczenia pojawią się na gexe?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jakieś szczegóły, czy to jest dopiero ustalane?

PS.
Haaaaaaaaa... no i kto dostał Serce Wytrwałych?!

Odpowiedz
Ja!
Odpowiedz
I ja! A nawet pojawiły mi się jakieś krzaczki w profilu z odznaczeniami. Ha, wy takich nie macie!





Odpowiedz
Jesteś okrutny. Teraz mi się nie wyświetla za co mam puchar "mondrości" i nie mam oryginalnych krzaczków. Żądam komisji śledczej i zapisów z czarnych skrzynek.





Odpowiedz
Za świetną kreację i odgrywanie postaci w Sesji WoD eimyr otrzymuje (ponownie) odznakę "Magia i Miecz"
Kto chciałby zobaczyć za co i jak to zrobić, żeby też dostać - zapraszam do sesji. Hasło: Malkav
Odpowiedz
A jo, to bym chciała Serce wytrwałych też!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Pisałem Ci, abyś poczekał z moimi odznaczeniami do czwartku. Teraz dochodzi jeszcze Sztandar księgi
Odpowiedz
Zgłaszać się ludzie po należne honory! Pókim dobry i pamiętam!
Odpowiedz
Nie wiem, za bycie Eirin? Gwiazdą gameexe?
Odpowiedz
Hmm... chyba było coś trollowatego....
Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...