[TESV] Korzenie Nirnu

Zwiedzając obszary w "Skyrim" odkryłam, że i w tej części występuje taka roślina jak Korzeń Nirnu. I tak jak wcześniej, rośnie głównie koło rzek, jezior itp. Zastanawia mnie, czy w związku z tym, ponownie jest z tym powiązane jakieś zadanie specjalne? Bo podchodząc do niej słychać dodatkową muzyczkę, której nie słychać przy zbieraniu innych zielsk. Coś udało się Wam odkryć w tej kwestii? Bo wyrywając Korzeń nie wyskakuje żadna informacja o zadaniu. Oczywiście można je zastosować do zwykłych mikstur, ale nie wiem czy nie przydadzą się do czegoś innego..
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Zbieraj Jedno z pomniejszych zadań w Pękninie dla Ingun Czarnej-Róży ze sklepu alchemicznego.
Odpowiedz
Tak też czułam. A wspomniała Ingun co chce z nimi zrobić? Jakieś mikstury dla naszego bohatera? Czy po prostu płaci za każdy korzeń?
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Generalnie nie ukończyłem tego zadania, bo oprócz tych korzeni trzeba zebrać jeszcze dwa inne składniki (wszystkiego po dwadzieścia sztuk) ;P Patrząc jednak na podobne misje jako nagrodę dostaniemy kilka przydatnych mikstur lub spory mieszek złota.
Odpowiedz
Co do korzenia Nirnu to mogę się wypowiedzieć. Jest w Skyrim jego specjalna odmiana. Z nią jest związana pewna misja i bardzo ciekawa moc. Nie będę spojlerować. Misję można zacząć w Czarnej przystani. Wystarczy wejść do pewnego domku(ruin na odludziu) Więcej nie powiem. (chyba że ktoś chce to niech pisze na PW)
Odpowiedz
A można kupić u kogoś korzeń nirnu ??? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuje
Odpowiedz
U Babette na pewno i w Samotni, tylko nie pamiętam gdzie dokładnie
Odpowiedz
Rośnie koło samotni tam gdzie kryształowa grota czy cuś takiego trza iść troche w morze i posuzkać na małych wysepkach
Odpowiedz
Witam wszystkich pozytywnie zakręconych.Po letniej przerwie wróciłem do Skyrim i napotkałem czerwony korzeń nirnu, może ktoś coś wie na jego temat?
Odpowiedz
Zadanie, gdzieś koło miesca gdzie znalazłeś ten korzeń jest taki domek z alchemikiem z Oblivionu i z dziennikiem, po zebraniu 30 takich korzeni zanosisz je alchemiczce chyba koło Wichrowego tronu na farmie korzeni Nirnu, a w nagrodę oprócz śmieci dostajesz skilla, że masz pewną szansę (nie taką małą), że zamiast 1 mikstury uwarzysz 2 identyczne.
Odpowiedz
Dzięki Bhaal998
Rozumiem że mówimy o czerwonym,a dokładnie szkarłatnym korzeniu nirnu, a nie o zwykłym "niebieskim" ,niedługo zamieszczę na YouTube to będzie wiadomo dokładnie o co chodzi.
Odpowiedz
Tak chodzi o czerwony. Jeszcze jeśli ktoś się interesuje alchemią to dodam, że szkarłatny korzeń i zwykły mają te same efekty alchemiczne - jakby ktoś chciał sobie poodkrywać.
Odpowiedz
Już trochę znalazłem informacji o tej odmianie, a mianowicie:
Karmazynowy korzeń nirnu żyje w symbiozie z ogromnymi grzybami rosnącymi w Czarnej przystani.Grzyby te stanowią źródło wody dla tego korzenia.Pierwszy znalazł go Obeth Arnesian.
Do zadania trzeba znaleźć ich 30 szt.Fajna lokacja ta Czarna Przystań.

[Dodano po 8 godzinach]

A Czarna przystań wygląda tak filmik na YT ciekawe grzybki tam rosną.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Korzenie Nirnu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...