Heroes of Might and Magic III

Próbowałem ostatnio (jakiś miesiąc temu, 3 tygodnie) zagrać z Tokarem. Nie działają opcje dostępne w samej grze, nie działa połączenie przez Hamachi. Jeśli to kwestia naszego niedorozwoju techniczno-internetowego i ktoś zna niezawodny sposób na połączenie się do takiej gry, niechaj daje znać, a na pewno będziecie mogli dostać ode mnie baty
Odpowiedz
Jak ktoś znajdzie magiczny sposób, aby to całe multi zadziałało, to chętnie Was zniszczę
Odpowiedz
Jeśli w tym czasie będę mógł, to będę A tymczasem zdradź co działa i jakim sposobem
Odpowiedz
1. Pobieramy Hamachi i aktualizujemy do wersji 2.1.0.124.
2. Stworzyć sobie konto.
3. Poszukać sieci: GameExeHoMM
4. Wpisac hasło: fantastyka
5. Wejść do gry HoMM3 w tryb wieloosobowy.
6. Wybrać wersję TCP/IP.
7. Wpisać nick z forum, byśmy wszyscy wiedzieli ktoś.
8. Jeżeli nie ma na liście naszej sesji GameExeHoMM, to należy wyszukać mnie za pomocą IP: 192.168.0.12
9. Gramy!

NIE NALEŻY uruchamiać gry z modyfikowanego pliku Heroes33.exe. Powoduje do błąd wersji. Najlepiej uruchamiać grę z płytą lub z jej oryginalnego obrazu.


ZASADY SESJI:

1. Przed zakończeniem tury gospodarza, zapisuje on sesję.
2. Wybór miast, bohaterów i premii jest LOSOWY. Dzięki temu mamy efekt zaskoczenia i uniwersalność rozgrywki.
3. Ustawiany jest LIMIT CZASOWY na 10 minut.
4. Poziom trudności TRUDNY (WIEŻĄ).

Jeszcze coś dodać?
Odpowiedz
Super! Kto się pisze teraz na sesję?
Odpowiedz
Czyli gramy na 20? Super, postaram się zdążyć i podłączyć Najwyżej będę z kimś komentował na gg jeśli nie zdołam xD
Odpowiedz
Godzina 20... A tu nikogo nie ma

Ale jestem punktualny
Odpowiedz
Ja zaraz będę (może)

[Dodano po 10 minutach]

Dupa. Połączyłem się z siecią, wyświetlacie mi się, ale nie wyświetla mi się gra w TCP/IP, a adresu nie znajduje. Tak samo miałem przy próbie gry z Tokarem. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, że mam wewnętrzne IP, dzielone między całe osiedle. Hostowanie przeze mnie też nic nie daje.
Odpowiedz
Kurczę, mi również nie chce znaleźć, choć nie mam dzielonego internetu w porównaniu do Witkula
Odpowiedz
Jak shostowałem, to Bielu nie widzi, jako mówiłem. Dajcie znać na gg jeśli coś wymyślicie, idę tymczasem Herosić z dziewczyną
Odpowiedz
Udało się tam coś zrobić?
Odpowiedz
zna ktoś polskie kanały o H3 gdzie autor rozgrywa kampanie, komentuje bitwy itp?
Odpowiedz
Panowie, może się kiedyś ruszymy i zagramy? Mam teraz ferie i sporo czasu na potyczki, więc nie wypada tego zmarnować...
Odpowiedz
A może spróbować z GameRanger? Widziałem wiele pochlebnych opinii na forach o tym programie...
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Heroes of Might and Magic III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...