Jaki macie sposób na nude?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia poniedziałek, 24 października 2011, 17:58 napisał

U mnie to nauczyciel zrobiłby Ci zdjęcie komórką, zaczął by się śmiać, wziąłby książkę i trzasnął Ci nią w łeb

eee... co?
Nie wiem co ty masz za nauczycieli i skąd ich wziąłeś...

A trzasnąć książką w łeb bym sobie nie dał! Może i przysypiam, ale czujności nie tracę!
U mnie w szkole nigdy nie jest nudno.Zawsze nauczyciel może Cię obudzić robiąc niezapowiedzianą kartkówkę z 3 ostatnich lekcji

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Sposób na nude? Najczesciej ksiazka lub gra Proste
Well, wciąga ale nie aż tak bardzo jak by się chciało.
Ja tam czyszczę miecz, noże i pancerz.
Kłopot w tym, że trzeba je mieć to pewnie moja rada okaże się kiepska ; p
Zawsze można wyczyścić gitarę i cały osprzęt do niej... No z tym, że trzeba mieć gitarę.
Ewentualnie można na niej poćwiczyć.

Ewentualnie można znaleźć sobie hobby.
W ostateczności można... (gasp!) uprawiać sport! (sic!)





Fuj Lavo, to było odrażające...

Moje pomysły na nudę: Można obejrzeć Kucyki, pooglądać obrazki z Kucykami, posłuchać Kucykowego radia, poczytać Kucykowe Fanfiction, posłuchać Kucykowych remixów, poprogramować, zdrzemnąć się, poczytać książkę (niekoniecznie o Kucykach, np. Lovecrafta), popsuć i naprawić cokolwiek albo pobawić się z kotami.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik enether dnia piątek, 4 listopada 2011, 19:15 napisał

Fuj Lavo, to było odrażające...

Moje pomysły na nudę: Można obejrzeć Kucyki, pooglądać obrazki z Kucykami, posłuchać Kucykowego radia, poczytać Kucykowe Fanfiction, posłuchać Kucykowych remixów, poprogramować, zdrzemnąć się, poczytać książkę (niekoniecznie o Kucykach, np. Lovecrafta), popsuć i naprawić cokolwiek albo pobawić się z kotami.


Połączenie maniaka kucyków i programisty? Aż boję się pomyśleć jakie mogą być tego efekty...

Programista ze mnie słaby, bardziej to w admince siedzę. Ale skoro pytasz co może wyjść z kucykowej pasji i talentu do kodzenia to proszę:
PATRZ!
Ze sportem kojarzy mi się bieganie, rower, pływanie... Co uskuteczniam, ale wolę jak już poćwiczyć bica przy rytmie Manowara.
Czas świetnie mija gdy się podnosi hantle i leci taki metal w głośnikach ; p Oczywiście to także skuteczna metoda by stać się ogrem.
Nuda... ładnie to brzmi
Ogólnie na nudę nada się wszystko, jedyne ograniczenie to ile czasu posiadasz ,żeby się nudzić ?

jeśli:

tydzień - proponuje jakiś wyjazd w góry(narty, deska, sanki, a nawet jabłuszko -tak ale to tylko zimą, latem wspinaczka, wędrówki), morze - ciepłe byczenie się na plaży i pływanie w lodowatej wodzie ;p

dzień - możesz przespać cały dzień bądź: spotkać się ze znajomymi , pójść na basen, na skałkę, pograć w coś, pojeździć na rowerze czy rolkach. Dobrym sposobem są też zakupy i humorek może się też poprawić

kilka godzin - dobry film lub bajka, pogaduchy ze znajomymi

około godziny - i tutaj mamy rzeczy od koloru do wyboru jednak wszystkie zazwyczaj łączą się z komputerem. Ja zazwyczaj wchodzę na jakieś strony przy których mogę się pośmiać np: www.nanude0.y0.pl

10-15 min w jakiejś poczekalni - na ten czas najlepszy jest telefon ;p
Ja tam na nudę preferuję sześć paczek chipsów, trzy czekolady i dobrą książkę. A na deser fajka.
Ja osobiście nudziłem się przed chwilą i przypadkowo wszedłem właśnie tu i gdy zacząłem to wszystko czytać to przestałem się nudzić THX
Na nudę znajduję rozwiązanie w sieci. Może i jest to marnowanie czasu, ale "chodze" po stronach, szukając ciekawych informacji, żeby później brylować w towarzystwie, lub po prostu zawieszam się na stronach typu sodomaigomora.pl i śmieję się 10 minut z jednego obrazka, utwierdzając się w przekonaniu, że jest ze mną coś nie tak..
Na nudę najlepsze jest napisanie 20 postów w 5 minut w Gildii Błaznów, kilku komentarzy na profilach, zaspamienie całego sb itp. Po tym jest lepszy power niż po najmocniejszej używce

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mone dnia niedziela, 30 maja 2010, 11:47 napisał

Ostatnio ganiałem małe kotki z siekierą.
← Karczma
Wczytywanie...