Ulubione lokacje w grach rpg

Mój ulubiony 'styl' lokacji to:

Zimowe północne lasy (37 głosów [19.68%])
Mroczne i ciemne puszcze (27 głosów [14.36%])
Tropikalna dżungla (13 głosów [6.91%])
Bezkresne pustynie i pustkowia (19 głosów [10.11%])
Labirynty, grobowce i ruiny (28 głosów [14.89%])
Miasta (40 głosów [21.28%])
Jaskinie (8 głosów [4.26%])
Tereny wulkaniczne (5 głosów [2.66%])
Moczary i bagna (11 głosów [5.85%])
Najbardziej lubię puszcze, lasy tropikalne (chociaż w Diablo 2 to dżungla zawsze mi się dłużyła), oraz górski zimowy klimacik. Właściwie to nic mi nie przeszkadza w grach RPG, ideałem by było, by każdy mógł być w miejscu które lubi, a nie przypominam sobie jak na teraz żadnych tytułów, które oferowałyby wszystkie możliwe klimaty.
Odpowiedz
Najbardziej lubię zimowe północne lasy oraz grobowce i ruiny(labirynty nie wchodzą w grę,bo zawsze się w nich gubię).Grobowce i ruiny zawierają masę skarbów czekających tylko na mnie .A jeśli chodzi o te lasy to lubię się po nich szwendać i walczyć z różnymi odmianami monstrów oraz szukać tam masę ukrytych kryjówek zawierających różne niespodzianki.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A ja uwielbiam miasta - dużo kuców, z reguły spędzamy tam dużo czasu to i wyglądają ładnie. Najlepsze miasto wdłg. mnie było w Drakensangu:TDE.
Lubię też mroczne i ciemne puszcze - w czasie eksplorowania takich miejsc to aż dreszczyk przechodzi.
Jajne też są zimowe lasy północne - bohater w zimowym lesie, a ja w ciepłym domku Miła odmiana.
Odpowiedz
Ja wybrałem:

Zimowe północne lasy - uwielbiam lodowe i śniegowe klimaty. Zima jest moją ulubioną porą roku i hmm... w takich klimatach jestem w swoim żywiole

Mroczne i ciemne puszcze - mają swój urok

Miasta - miasta też bardzo lubię, ale nie wszystkie. Najbardziej podobała mi się Wyzima z gry Wiedzmin.
Odpowiedz
Ja najbardziej lubię miasta, lasy i pustkowia.

W sumie grobowce i ruiny też lubię, ale często mają tendencje do zbyt długiego trwania...





Odpowiedz
← Ogólnie

Ulubione lokacje w grach rpg - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...