Wszystkiego najlepszego...

Orzesz w rzyć chędożony bakłażanie! Kress ma urodziny! Wreszcie będziesz mógł bezkranie kupić Piccolo.

Wszystkiego najlepszego. Oby wreszcie zostawili tą biedną Britney w spokoju.
I żeby cię odbanowali, bo stężenie trolli na Fae drastycznie spadło.


Wsio naj Talion. Sto lat!





Odpowiedz
Dzień chyli się ku końcowi, toteż z mojej strony dziękuję wszystkim za życzenia.

Lavo, myślę, że na Fae jest wystarczająco dużo trolli, żeby nieobecność mojego sporadycznego i delikatnego trollingu bolała
Odpowiedz
Ultra Super Turbo Nerd Tril ma dziś urodziny, z tej okazji wszystkiego mu najlepszego wypada życzyć, co niniejszym czynię.

BTW: WHERE'S MY SINGING TELEGRAM?!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Talion dnia niedziela, 23 października 2011, 23:54 napisał


Przy okazji: obejrzałem dziś film "Jezus z Nazaretu". Ten kto zdradzi to Judasz, główny bohater umiera na końcu.

Ej nie spoileruj! Ktoś mógł nie oglądać tego filmu!

HB Tril
Odpowiedz
Wszystkiego naj-nerdowego, Tril.





Odpowiedz
Zapomniałem, ile to osób ma urodziny w ostatnich miesiącach roku. Wybaczcie. Spóźnione życzenia dla eimyra, Kresa i Taliona (chyba się nie znamy z forum, ale może kiedyś to się zmieni ) oraz niespóźnione dla Trila.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Trila. ;*
Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla Vena i Lily


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Lily, Pattona i Vena! Sto lat, spełnienia marzeń, dużo forsy, zdrowia i pomyślności
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Lily, Ven oraz Patton Zdrowia,szczęścia i pomyślności oraz spełnienie wszystkich ukrytych marzeń.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Gracias Amigos!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Również dołączam się do życzeń

Odpowiedz
Najlepszego dla Solenizantów
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...