Błędy

Ok, tak też uczyniłem, zobaczę czy to rozwiąże problem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia niedziela, 9 października 2011, 14:20 napisał

Czy to nie dziwne, że pomimo zmiany klasy w profilu na 'Zabójca', wciąż posiadam elitarny tytuł 'Karmiciel' z 'Wampira'? Nie powinno to tak mignąć na 'Legendę Gildii'?

A próbowałeś wziąć z powrotem Wampira, a potem znowu Zabójcę?
Odpowiedz
No to ja bym na Twoim miejscu napisał do Nazina na PW o tym problemie, może Ci pomoże.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia poniedziałek, 31 października 2011, 11:29 napisał

No to ja bym na Twoim miejscu napisał do Nazina na PW o tym problemie, może Ci pomoże.


Aż tak ważne to nie jest, by Nazina męczyć, on ma poważniejsze sprawy na głowie . Jakoś przeżyję z 'Karmicielem'.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 31 października 2011, 11:46 napisał

Aż tak ważne to nie jest, by Nazina męczyć, on ma poważniejsze sprawy na głowie . Jakoś przeżyję z 'Karmicielem'.


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia poniedziałek, 15 grudnia 2008, 22:19 napisał

4. Zmieniłem Klasę w profilu, ale rangę mam ciągle tą samą co mam zrobić?

Skontaktuj się z Tokarem. On ci pomoże.
Odpowiedz
Rangi nie zmieniają się automatycznie, tylko ręcznie. Czasem trzeba uderzać do mnie, bo jestem tylko człowiekiem - mogę przeoczyć to i owo.
Odpowiedz
Albo na starość robię się nadmiernie podejrzliwy, albo upierdliwy, albo jedno i drugie. Coś mi wygląda na to, że administracji ciągle lato w głowie, a tu zima nadchodzi i czas na zmianę czasu. Zaraz zobaczę jak ten forumowy wskazuje. U mnie jest 19. 50
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia poniedziałek, 31 października 2011, 19:50 napisał

Albo na starość robię się nadmiernie podejrzliwy, albo upierdliwy, albo jedno i drugie. Coś mi wygląda na to, że administracji ciągle lato w głowie, a tu zima nadchodzi i czas na zmianę czasu. Zaraz zobaczę jak ten forumowy wskazuje. U mnie jest 19. 50

Przestaw sobie strefe czsową w ustawieniach to bedziesz miał dobrze
Odpowiedz
Nie przestawiaj strefy, a wyłącz/włącz dodatkową korekcję czasu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dobra, wiem że to nie błąd ale nie chce mi się zakładać nowego threadu.

Proszę, PROSZĘ dodajcie nam szaraczkom, prochowi nędznemu, mrówkom które są solą tego portalu, nam maluczkim możliwość edycji shoutów. Da nam to możliwość unikania paru shoutów pod rząd, ograniczy Kiyowi pracę w raportowanie mnie w logu oraz da parę fajnych okazji do trollowania.
Odpowiedz
Pisz do Nazina na PW


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Komentarze w profilach.
Mam ładniutką informację, że limit znaków wynosi 400. Ok. Do 400 ładnie dobijam, nawet mi ciut mniej zostaje. I co? Ciach, ucięte.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Evrina dnia czwartek, 29 grudnia 2011, 16:46 napisał

Komentarze w profilach.
Mam ładniutką informację, że limit znaków wynosi 400. Ok. Do 400 ładnie dobijam, nawet mi ciut mniej zostaje. I co? Ciach, ucięte.

Nom, też to zauważyłem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SirCaptain dnia czwartek, 29 grudnia 2011, 17:25 napisał

Nom, też to zauważyłem.

Ja też, ale nie zmienia to faktu, że przydałoby się coś z tym zrobić, bo te ucinanie irytuje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia sobota, 18 lutego 2012, 01:11 napisał

Przydałoby się, by przychodziła informacja o tym, że ktoś skomentował mój status updates w profilu, bo tak dopiero teraz zauważyłem, że ktoś coś do mnie pisał.


Można sobie ustawić w opcjach
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...