Piłka Nożna- ogólnie

Nie, ale jeśli tego nie ma to powinni to zrobić. Byłoby mniej pretensji i zażaleń do sędziów.
Odpowiedz
Związek radziecki, hahaha Nie no, żeby trener nie wiedział z kim mamy zagrać następny mecz, kaszana...
Odpowiedz
Jak ktoś tam napisał w komentarzu trafimy na grupę z Prusami, Austro-Węgrami i Rusią Kijowską ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A Smuda szykuje się na mecz ze Związkiem Radzieckim

Odpowiedz
Może wygra ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
A za tydzień gramy z Portugalią drodzy państwo. Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Kpisz, czy serio piszesz?
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
2:1 dla nas. Według mnie. O ile Szczęsny będzie grać i będzie w formie.
Odpowiedz
Piszę serio, że 1:2 przegramy. Nie wyżej, bo poza Krystyną z Żelowni Portugalczycy nie brylują formą i nie pokazują nic od dłuższego czasu. My będziemy mieć atut w postaci bramkarza (niezależnie od tego, czy będzie to Szczęsny, czy Fabiański, czy jeszcze ktoś inny), więc pewnie swoje wybroni. Jedyneczkę nam jestem w stanie podarować w tych przewidywaniach, bo nasza dortmundzka trójca, o ile w komplecie się pojawi, naprawdę potrafi zawojować sporo. Ale to trzech zawodników, moim zdaniem niestety wciąż bez drużyny z tyłu i z bramkarzem, który choćby najlepszy goli strzelać nie będzie (Chilaverta nie mamy). Indywidualne umiejętności poszczególnych piłkarzy tej kadry rosną, nawet jeśli nie w jakimś spektakularnym tempie, ale na tyle, by powoli dostawać do światowego poziomu, a niektórzy (choćby wspomnianych czterech) już go spokojnie wytrzymują i utrzymują. Jednak jako drużyna nadal mi się to nie widzi, to cały czas grupa ludzi, którzy między sobą pojedynczo rozumieją się lepiej bądź gorzej, lecz jako jedenastka nie funkcjonują jako kolektyw, muszą się przy każdym spotkaniu "zgadywać" w trakcie. Dlatego też nie powinno to wystarczyć na Portugalię, która - choćby dołowała z formą - na pewno ma lepsze zgranie niż my, a nawet jeśli tego zgrania by brakowało, to ogólny styl gry poszczególnych piłkarzy jak i taktyka całej reprezentacji są na tyle spójne i wypracowane przez lata, że naszej układance do tego jeszcze daleko.
Odpowiedz
Tak, Szczęsny ostatnio popisał się formą puszczając kilka "drobnych" goli. Niech się chłopak weźmie za trening, bo on w gębie jest mocny i to by było na tyle. Niech pogonią Smudę, a na bramkę wraca Boruc. A na obronę Żewłakow. I sio z farbowanymi lisami!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Oj, Eni Eni, bardzo potężnie się mylisz co do możliwości kolegi Szczęsnego Chłopak ma bardzo duże umiejętności i jeszcze większy potencjał. Akurat nie bramka jest pozycją, o którą musimy się martwić.
Odpowiedz
Tu się zgodzę, bo akurat bramkarzy mamy niezłych, ach ta nasza wspaniała Legia, to tylko i wyłącznie dzięki niej! Co nie zmienia faktu, że Szczęsny więcej kłapie dziobem niż broni, co mi się definitywnie nie podoba. Ba, sam Boruc dopiero co mówił, że z chęcią by wrócił do kadry, ale Smuda oczywiście się nie zgodził. Musi się ten idiota unieść dumą i wystawiać jakiś zagranicznych frajerów niż pewniaków. Ale okej panie Smuda. Nie chce pan awansować do Euro, nie chce pan mieć załatwionej fuchy na jeszcze kilka lat? Spoko, da się zrobić!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Bramkarzy mamy niezłych ale co z tego skoro głównie grzeją ławkę. Kuszcak dopiero wypożyczony do Watford, Fabian ława w Arsenalu, Tytoń po kontuzji i siedzi a gra Isaksson, Sandomierski wrócił do Jagi na wypożyczenie bo w Belgii ława. Tylko Szczęsny gra i Boruc. I co, nie można dwóch grających wziac do kadry? Owszem, Smuda ma focha na Boruca, ale sam zapierał się że i Peszko i Małecki już nie pograją. I co? Obaj są powoływani. Gdzie konsekwencja w działaniach???? Obrona to Piszczek, Wasyl, Głowacki (niestety), Perquis, Wawrzyniak.......Szkoda Żewłakowa, bo wtedy mielisbys dobra obrone. Pomoc niczego sobie, bo Obraniak odrodził się w Bordeaux, Kuba pod nieobecnosc Goetze'go gra dobrze. Nie wiem po co powolywac Matuszczyka, skoro siedzi i kisi sie na ławie ( znowu ) w drugoligowej Fortunie Dusseldorf. Polanski jeszcze jako tako, ale Peszko to sie zastanawiam co tam robi. Na serio, lubie patrzec na Legijna mlodziez, Zyro, Wolski graja ladnie. Moze cos wyjdzie.
Odpowiedz
Wybacz ale Żewłakowa przeceniasz i to mocno, ma doświadczenie ale i sporo lat na karku, pamiętam sporo sytuacji, w których odstawał zdecydowanie szybkością i refleksem od rywali, moim zdaniem to dobra decyzja Smudy.

A Portugalia ze słabym składem nie przyjeżdża. Oprócz Ronaldo jest wielu innych dobrych zawodników, Pepe, Coentrao, Meireles, Nani, Veloso, Quaresma, Moutinho, a i Rui Patricio do słabych bramkarzy nie należy.

Co do tego że nasi bramkarze grzeją ławę, to nie ma co lamentować, koniec końców tylko jeden gra, jeżeli nie Szczęsny nie złapie kontuzji to nie ma problemu.

Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...