[Forgotten Realms] Jarlaxle

A czy "Sługa Reliktu" to nie to samo, co "Servant of the Shard"? Ponadto zapomniano tu wymienić "Obietnicy Króla - Czarnoksiężnika", gdzie Jarlaxle był głównym bohaterem.
Odpowiedz
Tak, ten tytuł to jest to samo. Podobnie jak nie wspomina się o Jarlaxle w "Gauntlgrym", wydanym 5 października 2010.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Poprawione.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Moja ulubiona postać.
Odpowiedz
Lubiłem go, ale odkąd w 4 ed. skumał się z Drizztem jakoś mam o nim chłodniejsze zdanie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W sensie po wydarzeniach w "Gauntlgrym", a więc to już po Spellplague.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A to nie było tak, że jego starszy brat przejął energię ciosu jego matki? Tarcza kinetyczna Oblorda miała takie właściwości. Tym samym Jarlaxe'a został drugim a nie trzecim synem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia środa, 26 października 2011, 23:16 napisał

Lubiłem go, ale odkąd w 4 ed. skumał się z Drizztem jakoś mam o nim chłodniejsze zdanie.

A co to jest 4 ed. ?
Nie, poważnie, ktoś to w ogóle uznaje?

@Amral: uznaje w kontekście tego, że to największy fabularny i mechaniczny przypał jaki można było zrobić, co dobitnie świadczy o tym że amfetamina może i pobudza kreatywność, ale jej ceny rynkowe rosną, co sprawia że niedorozwinięte pomysły są wciskane ludziom byle zdobyć kasę na kolejne działki.
W skrócie: D&D skończyło się na 3.5

(nie wybaczę sukinkotom zabicia mi Mystry, nie ma opcji)
Odpowiedz
Zdefiniuj słowo uznaje?

Niektóre rozwiązania systemowe są bardzo ciekawe i mi np. podchodzą. Fabularnie różnie... bardzo różnie.



Ale to nie temat o 4 ed.
Odpowiedz
← Artykuły

[Forgotten Realms] Jarlaxle - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...