[Game Exe] Twórcy gier RPG wolą brunetki

Sam jesteś nieudanym zabiegiem upiększającym ; x
Odpowiedz
Ja tam twórcą gier nie jestem (przynajmniej na razie ) ale też wolę brunetki
Odpowiedz
Well, screen z ME3 przywraca mi wiarę w developerów. Od dawna wiadomo, że tylko rude są warte męskich westchnień [nawet te farbowane] a wszelkiego rodzaju blondi i brunetki nadają się jedynie na postacie tła.
Odpowiedz
Tak zdecydowanie jest coś w tych rudych włosach;) ale brunetki? Nova Terra z SC2 to blondynka choć to nie RPG.

PS. A ja wam powiem,że włosy nie mają znaczenia! Liczy się wnętrze;)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia sobota, 22 października 2011, 00:58 napisał



PS. A ja wam powiem,że włosy nie mają znaczenia! Liczy się wnętrze;)

Że niby bebechy? Jesteś obrzydliwy

A tak na serio, to racja; osobowość czy charakter są najważniejsze, ale wygląd też ma znaczenie i to wcale nie małe
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia sobota, 22 października 2011, 00:58 napisał

PS. A ja wam powiem,że włosy nie mają znaczenia! Liczy się wnętrze;)

Ciepłe, miękkie i wilgotne

Nie no, kolor nie ma znaczenia. Co nie zmienia faktu że większą uwagę zwraca się właśnie na kobiety posiadające ten "upatrzony" kolorek. Och Nalio, dla twojego avka warto po raz kolejny zagrać w BG2.
Odpowiedz
Ja tam żadnej brunetki chyba nie lubiłam ... jedyną kobiecą postacią, którą lubiłam była (i jest dalej) [font="sans-serif"]Elena Fisher z serii Uncharted ;]. I ona jest blondynką.[/font]
[font=sans-serif]Wyjątkiem jest Miranda z ME2 ;].[/font][font="sans-serif"] Pozostałe nie bardzo ... Z tych, które mają włosy ;p.[/font]
[center]

[right][center][center][center]


[/center][/center]

[/right][/center][/center]
Odpowiedz
A ja tam wolę panie ze wszystkimi kolorami włosów Ważne jest też dla mnie oczywiście charakter i osobowość.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Artykuły

[Game Exe] Twórcy gier RPG wolą brunetki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...