Odznaczenia na forum

Gdy jednak przybywa to już odpowiada konkretnie;)
Odpowiedz
Będą zmiany.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Normalnie jakbym słyszał polityków
Odpowiedz
Ja siem domagam Serca Wytrwałych :< Jestem z wami ponad 3 lata dostarczając górnolotnej rozrywki :<
Odpowiedz
Ja się domagam niższych podatków! Większej płacy minimalnej!

I serca wytrwałych też. Lubię być oblepiany nic nie znaczącymi znaczkami.





Odpowiedz
Nie mam nic przeciwko nowym rangom, ale apelowałabym by odświeżyć pierwszego posta z tego tematu i dodać wszystkie brakujące rangi (bo już znalazłam takowe dwie) typu "magia i miecz".
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Np. dwa ostatnie odznaczenia Ven'Diego. Chyba, że jestem ślepa?
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Mam nadzieję, że administracja będzie też pamiętała o nowych użytkownikach

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tar, Ty byś mógł startować w wyborach zdecydowanie. xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ej... zaraz, a moje Serce Wytrwałych!

A tak poza tym, widzę, że jest sporo odznaczeń zupełnie nie wykorzystywanych, nie wiem jak Wy ale ja byłbym za przywróceniem konkursów wiedzy o grach itp. Zainteresowanie było, więc nie wiem w czym rzecz, a to zawsze jakaś rozrywka i motywacja, przez co większy ruch na forum. Zauważcie, że sporo działów jest praktycznie w zastoju, nowych wiele nie dociera, a starzy już na większość tematów rozmawiali.

Co do zmian, nie wątpię będą, ale na GE już tak jest, że czasami trzeba trochę poczekać.

Odpowiedz
Generalnie to te odznaczenia są ''bo są.''
Połowę można by wywalić skoro się nie sprawdziły.

A powrót konkursów byłby ok, generowało to przyjemny ruch swego czasu.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Co się podziało z konkursami na "najfajniejszych userów", "największych psycholi" [jamci trzykrotnym laureatem :>], "miss i mistera gej(m)egze", etc?
Odpowiedz
Niska frekwencja na pewien czas wyłączyła te kategorie i same plebiscyty. Samo rozwiązanie jest jednak wciąż żywe i z pewnością powróci.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jeśli dobrze pamiętam w przeszłości były akcje zachęcające do brania udziałów w takich konkursach wiedzy, zresztą ruch na forum nie zwiększy się ot tak, trzeba coś zrobić, a takim czymś mogą być właśnie konkursy.

Odpowiedz
Pomyślcie, cóż przyniesie większy ruch jak nie konkurs na miss cosplayu GE? :>

[o taaaak, lavdryna przebrana za kucyka, o taaaaak]
Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...