Zniszcz marzenie

Poznasz. Nawet poczujesz, od tyłu.

Chciałbym mieć w przyszłości normalnych sąsiadów.
Odpowiedz
I będziesz miał. Mieszkając na Centralnym

Chcę umieć latać!





Odpowiedz
Zabiegaj o względy, to może niedługo będziesz latał po piwo dla swojego męża. (sic)

Chcę wreszcie mieć motywację do nauki.
Odpowiedz
Będziesz mieć motywację do nauki. Nawet z wielką chęcią przesiedzisz pół swego życia nad książkami... Ale i tak nic z tego nie wyniesiesz i oblejesz wszelkie egzaminy.

Chcę mieć machinę czasu.





Odpowiedz
I ją zdobędziesz. Cofniesz się w czasie, niechcący potrącisz swojego przodka konno i w wyniku tego nigdy się nie urodzisz.
[Damn you BBC]

Chcę żeby doba trwała 36 godzin abym mógł przesypiać 14 nie tracąc połowy dnia...
Odpowiedz
Będzie trwała 36 godzin, ale będziesz przesypiać 24.

Chcę, żeby najnowszy album Korna nie okazał się skończonym gównem.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Salem dnia poniedziałek, 17 października 2011, 21:59 napisał

Chcę, żeby najnowszy album Korna nie okazał się skończonym gównem.


Nie będzie skończonym gównem. Właściwie będzie niesamowitym hitem. W końcu połączą siły z Justinem Bieberem!

Chcę móc jeść tyle słodyczy ile zechcę bez konsekwencji zdrowotnych!





Odpowiedz
W porząsiu. Uzależnisz się od słodyczy, w końcu nie szkodzą, będziesz bić dzieci, kradnąc im lizaki, aż w końcu w hipnotycznym transie cuksozombiaka włamiesz się do fabryki cukierków i zamkną Cię w domu bez klamek. I okien. I słodyczy!

Chciałbym, żeby następna osoba nie zniszczyła mi marzenia.
Odpowiedz
Następna osoba nie zniszczyła ci marzenia, ale to tylko dlatego iż żadnego nie masz

Chciałbym dostać wszystkie odznaczenia jakie są dostępne na GameExe.
Odpowiedz
Ale nie dostaniesz, bo nie jesteś na tym forum od 2004 roku.

Chciałbym, żeby na GE powróciły konkursy wiedzy.

Odpowiedz
Powrócą, ale nic w nich nie zdobędziesz.

Chciałbym, żeby forum GameExe powróciło do stylu subBlack.





Odpowiedz
Powróci. Pięć minut po tym padnie ofiarą hakerów.

Chciałbym, żeby z mojego otwieracza w kształcie byka nie ścierała się farba.
Odpowiedz
Ale zejdzie i będziesz musiał przywyknąć do takiego przetartego rupiecia.

Chciałbym się móc wysypiać w sobotę.

Odpowiedz
Nie dość, że się już nigdy nie wyśpisz w sobotę, to także w pozostałe dni tygodnia.

Chcę posiąść mistrzowską wiedzę ze wszystkich dziedzin kultury, życia, nauki i sztuki.





Odpowiedz
Niestety, ale umrzesz przedwcześnie będąc pierwszą ofiarą czarnej ospy, która wkrótce potem zdziesiątkuje niemalże wszystkie narody świata.

Chciałbym ujrzeć Genewę.
Odpowiedz
Zobaczysz ją na pocztówce, przysłanej przez swojego arcywroga, który ma tam wspaniały apartament ;P

Chcę, żeby kosmici przylecieli na Ziemię, dostarczając nam super technologii, ulepszającej poziom naszego życia.





Odpowiedz
Ale nie przylecą bo nie mają czasu na pier... przekazywanie wiedzy obcym kulturą.

Chciałbym, aby temperatury w Polsce skoczyły o 10 stopni w górę.

Odpowiedz
Skoczą, nawet o 40 (toż to straszna wizja jest).

Chciałbym, żeby w restauracjach serwowali sok z żółtego grejpfruta.
Odpowiedz
I będą serwować. Po czterokrotnej cenie.

Chciałbym zostać wielkim podróżnikiem.





Odpowiedz
Problem tkwi w tym, że wybuchnie Yellowstone i do końca Twojego życia samoloty nie będą kursować. A co z samochodami, rowerami, statkami? A jak wyjedziesz niby z Polski? Granice zamkną nam i Zjednoczone Emiraty Niemieckie i Ros-Klin Bia-Klan Uka-Cin i Lit-Cian.

Chciałbym dostać pod choinkę cycki Angeliny Jolie.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zniszcz marzenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...