Zniszcz marzenie

Polega to na tym, że osoba pisze swoje marzenie(lub życzenie). Kolejna osoba ma za zadanie to marzenie spełnić i jednocześnie je zniszczyć, a potem napisać własne.
Przykład:

Osoba1: Chciałbym wygrać w szóstkę w lotka.

Osoba2: Wygrywasz szóstkę w totolotka. Jesteś ogromnie szczęśliwy. Skaczesz i biegasz ze szczęścia po całym pokoju, gdy nagle niechcący strącasz kubek z kawą, która wylewa się na kupon. Kupon już do niczego się nie nadaje, a ty nie udowodnisz i nie odbierzesz swojej wygranej.
Chciałbym... (osoba 2 pisze swoje życzenie)


A więc ja zacznę:
Chciałbym zjeść najsmaczniejsza potrawę świata.
Odpowiedz
I zjesz ją, jako ostatni posiłek przed egzekucją.

Chciałbym żeby ludzie nie byli takimi debilami....
Odpowiedz
Okazuje się, że masz najniższe IQ na planecie.

Chciałbym ciastko.

// Co za podłe ludzie. Jeden i drugi życzy uduszenia się
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
I dostaniesz ciastko, którym się udławisz.

Chcę grać jak Jimi Hendrix.





Odpowiedz
Cholera, spóźniłem się.

Będziesz grać jak Jimi Hendrix. Przynajmniej do momentu, kiedy Twoi antyfani połamią Ci "na mieście" paluszki.

Chcę mieć szybsze łącze internetowe.
Odpowiedz
I będziesz mieć szybsze łącze ale się uzależnisz od tego i opuszczą Cię przyjaciele i Twoja dziewczyna. Jak będziesz wychodził na dwór i przechodził przez miasto to ludzie będą uciekali na Twój widok.

Chcę zostać kimś sławnym.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Zdobędziesz sławę jako pierwszy człowiek, który odbył ponad 1000 stosunków ze zwierzętami.

Pragnę zostać polskim Dr. Housem.
Odpowiedz
Zostaniesz. Będziesz też sławny. Bardzo. Ochroniarze będą chodzić za Tobą nawet do łazienki i do łóżka.

Chcę sprawiedliwości na świecie.
Odpowiedz
I dostaniesz. A ktoś do tej Sprawiedliwości dorzuci jeszcze Prawo

Chciałbym znaleźć butlę z dżinnem, który spełnia 3 życzenia.
Odpowiedz
Ale któregoś dnia położysz go gdzieś i zapomnisz gdzie...
Chce najszybszy komputer jaki jest w Polsce.
Odpowiedz
Jesteś za głupi, żeby umieć go obsłużyć

Bardzo bym się ucieszył, gdyby Led Zeppelin ogłosiło trasę koncertową po Europie.
Odpowiedz
Nie no... tego marzenia nie mogę ci Kressuś zniszczyć A, niech będzie...

Ogłosi, nawet pójdziesz, jednak umrzesz zdeptany przez tłum ludzi na pogo. Poza tym, Led Zeppelin bez Bonhama to nie Led Zeppelin.

Chcę kupić gitarę.
Odpowiedz
Kupujesz świetną drogą gitarę, ale kiedy tylko zaczynasz na niej grać orientujesz się, że coś jest nie tak. Oglądasz ja dokładnie i zauważasz malutki napis ,,made in china''. Okazuje się, że kupiłeś jakąś lipną, chińską podróbkę

Chciałbym aby zimą było duuużo śniegu.
Odpowiedz
Idziesz drogą, i nagle orientujesz się, że pada śnieg. Pada ci na nos. Wyciągasz palec, bierzesz płatek i wsadzasz do ust. To nie śnieg. To łupież.

Chciałbym, by położono kres indoktrynacji religijnej.
Odpowiedz
Religia usunie się z życia Polaków... Po to tylko, żeby Islam zalał całą Europę.

Chcę być szczęśliwy.





Odpowiedz
Nigdy nie będziesz, bo zawsze będziesz chciał więcej.

Chcę, by ktoś mi zniszczył marzenie.
Odpowiedz
Nikt nie będzie sobie zawracał głowy Twoimi żałosnymi zachciankami.

Chciałbym wreszcie kupić sobie nową deskę snowboardową.
Odpowiedz
Nie robią desek dla lamerów.

Chcę, żeby mi tu palma wyrosła!
Odpowiedz
Palmy nie rosną w tym kraju.

Chciałbym mieć własne mieszkanie.
Odpowiedz
Masz własne mieszkanie. Niestety jest to rozlatująca się rudera z przeciekającym dachem i mnóstwem szczurów ;P

Chcę poznać jakąś fajną laskę.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zniszcz marzenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...